Gegužės 29d. Sekmadienis

PILĖNĖ Estetinės skaitmeninės odontologijos klinika

Patalpinta: 2015 Spalio 22d.
Peržiūrų skaičius: 641815
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Papilėnų g. 2, Vilnius
Telefonas: (8 5) 2308827
Mob.: +370 61616 222
Įmonės kodas: 303543883
Tinklalapis: http://www.pilene.lt
El. paštas: info@pilene.lt

Nėra idealios šypsenos, kuri tiktų visiems, tačiau yra šypsena, idealiai tinkanti Jums.

Žinia, kad graži šypsena – kelias sėkmės link. Jei nesate patenkintas savo šypsena, kreipkitės į kliniką „Pilėnė“, kurios specializacija - kosmetinė odontologija. Lazerinės kosmetinės odontologijos klinika Vilniuje „Pilėnė“ pradėjo savo veiklą dar 2001-aisiais metais. Čia dirba ne vienerių metų patirtį turintys odontologijos specialistai, darbe pritaikantys įvairiausias technologijų naujoves ir praktikoje įgytas žinias. Būtent todėl pacientams suteikiamos aukštos kokybės paslaugos. Svarbu paminėti, kad teikiamos ne tik kosmetinės odontologijos paslaugos, bet ir visos kitos dantų gydymo procedūros: burnos chirurgijos, protezavimo, vaikų gydymo, ortodontijos, endodontologijos, periodontologijos paslaugos, nes klinikoje dirba įvairių krypčių gydytojai odontologai.

Savo pacientams odontologijos klinika Vilniuje „Pilėnė“ siūlo tai, kas šiandien naujausia ir geriausia pasaulyje. Daugelį pažangiausių technologijų mūsų specialistai įsisavino pirmieji ar vieni pirmųjų Lietuvoje. Odontologijos mokslas sparčiai žengia pirmyn, taigi ir mūsų klinika turi suspėti su laiku - mes nuolat giliname savo žinias Lietuvoje bei užsienyje, diegiame naujas diagnostikos bei dantų gydymo technologijas.

Mūsų privalumai:

 • Visos šiuo metu pasaulyje egzistuojančios moderniosios odontologijos paslaugų grupės vienoje vietoje.
 • Pirmieji Lietuvoje pradėjome taikyti CEREC 3D (Estetinė keramikos restauracija, pagaminama gydytojo kabinete) bei INVISALIGN (dantų tiesinimo be breketų) sistemas.
 • Bene pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti lazerinės odontologijos bei visų egzistuojančių dantų balinimo rūšių paslaugas.
 • Esame viena pirmųjų didesniųjų, plačiai specializuotų odontologijos klinikų Lietuvoje (nuo 2004 m.).
 • Visi reikalingi licenzijuoti gydytojai vienoje vietoje: bendrosios praktikos gydytojai bei atskirų sričių specialistai (t. y. pvz. implantą suks specialistas-implantologas, o ne bendrosios praktikos gydytojas.
 • Modernios įrangos bei skirtingos specializacijos gydytojai leidžia pasiūlyti ir ypatingai sudėtingų atvejų sprendimus.
 • Pilnai kompiuterizuota klinika: skaitmeninės nuotraukos (iki 90% mažesnė rentgeno spindulių dozė, mažiau apšvitinimo, geresnė nuotraukų kokybė – didesnis tikslumas, kompiuterinis analizavimas), mažesnė žmogiškojo klaidos faktoriaus tikimybė bei laiko sąnaudos (paslauga atliekama per trumpesnį laiko tarpą).
 • Pirmieji Lietuvoje įkūrėme laboratoriją pačioje klinikoje (protezus gaminantis dantų technikas tiesiogiai bendradarbiauja su odontologu, taip pasiekiamas geresnis rezultatas).
 • Žalos draudimas: klinikos darbuotojai apdrausti ,,Gjensidige" draudimu dėl pacientui padarytos žalos atlyginimo
 • Naudojame tik sertifikuotas ir „atitikties lapus“ turinčias medžiagas bei instrumentus. Užtikriname aukščiausius sterilumo standartus.
 • Mūsų paslaugomis naudojasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientai.
 • Neatsilikdami nuo pasaulinių standartų, nuolatos atnaujiname esamą įrangą.
 • Visas odontologijos paslaugas ir reikiamą medicininę įrangą turime vienoje vietoje, pasiūlysime ne tai, kas yra, o tai, ko iš tikrųjų reikia.
 • Specializuojamės kosmetinėje odontologijoje bei visų rūšių gydyme.
 • Mūsų nuomone, „labai gražu“ – maksimaliai tiksliai atkartota natūrali danties forma, spalva (o tai yra ir maksimaliai gražu, ir maksimaliai funkcionalu).
 • Laikomės sąžiningumo principo – nekeliame nepagrįstų lūkesčių (būsimą rezultatą pateikiame kuo realistiškesnį, o ne kuo gražesnį).

Susisiekite su mumis: Odontologijos klinika Vilniuje Pilenė

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO GALERIJA

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9