Sausio 28d. Antradienis

Medozonas, UAB

Patalpinta: 2013 Vasario 20d.
Peržiūrų skaičius: 1266504
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Žygimantų g. 8 - 105, LT-01102, Vilnius, Vilniaus m. sav.
Mob.: (8) 690 11888
Įmonės kodas: 301486775
Tinklalapis: http://www.medozonas.lt
El. paštas: medozonas@yahoo.com

Ozonoterapijos klinika   MEDOZONAS

Ozonoterapijos klinikoje Medozonas taikomas visas ozono įvedimo būdų spektras:
•    Didžioji ir mažoji аutohemoterapija;
•    Intraveninė ozonuoto fiziologinio tirpalo infuzija;
•    Dujų mišinio įvedimas po odą, į raumenis, į sąnarius;
•    transaurikulinės, rektalinės ir vaginalinės insufliacijos;
•    ozonuoto vandens ir aleijaus vidinis ir išorinis vartojimas;
•    srovinis gazavimas plastikiniame maiše;

Ozonoterapijos efektai

Baktericidinis ir priešvirusinis  ozono poveikis apima visas kenksmingas mikrofloros rūšis. Veikiant ozonui, tiesioginės bakterijų ir virusų žūties priežastys yra: vietinis jų apvalkalo ardymas, baltymų struktūros ir dauginimosi laužymas. Grybelius, pirmuonius, kirmeles traiško ozono dezinfekcinis aktyvumas.

Priešhipoksinis ozono poveikis – tai vienas iš galingiausių sisteminių ozonoterapijos efektų. Jis greitina ir gerina deguonies pristatymą tiesiogiai ląstelėms ir skatina ADF atsiradimą ir pašalinimą.

Deguonies transporto stimuliavimas. Atjaunėję eritrocitai darosi elastingi, landūs, kapilarai atsiveria, užsispiręs hemoglobinas – sukalbamas: lengvai atiduoda deguonį, atsiranda azoto oksidas (prisimenate viagrą?) – kraujagyslių atpalaidavimo faktorius, nusiima krūvis nuo stambių kraujagyslių.

Deguonies apykaitos pagreitinimas ląstelėse pakelia antioksidantinės apsaugos galingumą. Atrodytų nelogiška stiprinti priešą? Tikslas – geru smūgiu atstatyti pusausvyrą ir pagyventi taikoje.

Priešuždegiminis  оzono poveikis. Pridūsę audiniai prisisotina deguonimį, nutrūksta uždegimą palaikančių medžiagų gamyba, žūsta net patys atspariausi ir baisiausi - tokie kaip dujinės gangrenos sukelėjai – anaerobai (jie gali gyventi tik be deguonies).

Nuskausminantis ozono efektas gana greitas ir išreikštas. Jis tiesiogiai oksiduoja – „užčiaupia“ algopeptidus – baltymus, „klykiančius“ iš pakenkimo vietos smegenims apie skausmą.

Kraujo reologinių savybių gerinimas. (mažina klampumą ir trombų atsiradimo galimybes) Suleistos į kraują mažos ozono dozės atstato ląstelių paviršių elektros krūvį ir neleidžia sulipti. Vietinis aukštų ozono dozių panaudojimas atvirkščiai – stabdo kraujavimą.

Organizmo imunino atsako sustiprinimas. Ozonas  veikia leukocitus-karius, grąžina jiems jėgas kovoti su priešais.

Dezintoksikacijos efektas ryškiai išreikštas: kepenų ląstelės sėkmingai traiško nuodus, inkstai – filtruoja, kvėpavimo takuose ir žarnyne apsigyvena apsauginės bakterijos.

Pagrindiniai ozonoterapijos taikiniai

Каrdiologija: išeminė širdies liga, aterosklerozė, hipertoninė liga, reumatas;
Pulmonologija: chroninė obstrukcinė bronchopulmoninė liga, bronchinė astmas, tuberkuliozė
Gastroenterologija: chroninis gastritas, kolitas, skrandžio ir 12-pirštės žarnos opaligė, hepatitas,cholecistitas,pankreatitas,kepenų cirozė,žarnynodisbakteriozė;
Bendroji terapija: cukraligė ir jos komplikacijos –mažina priklausomybę nuo insulino, alerginiai susirgimai,anemijos;
Chirurgija: minkštųjų audinių, kaulų pūlingi procesai,septinė būklė, arterijų ir venų patologija su trofiniais sutrikimais – ilgai negyjančios žaizdos,trofinės opos;
Urologija: uretritas, prostatitas su potencijos sutrikimais, cistitas, pielonefritas, glomerulonefritas, potencijos problemos;
Akušerija ir ginekologija: vaginitas, cervicitas, adneksitas, gimdos kaklelio erozijos, nėščiųjų anemijos ir toksikozės; vaisiaus hipoksinė būklė;
Neurologija: galvos smegenų kraujagyslių aterosklerozė, vegetodistonija, išeminių insultų reabilitacija, discirkuliacinė encefalopatija, chroninio nuovargio sindromas, intrakranialinė hipertenzija, migrena;
Dermatologija ir venerologija: psoriazė,grybėliniai susirgimai, herpesas, ekzema, furunkuliozė, lytiniu būdu plintančios ligos ir jų komplikacijos (chlamidiozė, gardenereliozė, gonoreja, ureaplazmozė, trichomoniazė, kandidomikozė);
Infekcinės ligos: ūmus hepatitas, organizmo reabiltacija po infekcinių ligų, helmintozių, liambliozės;
Оsteoartrologija: reumatoidinis artritas, stuburo osteochondrozė, nespecifinis artritas, artralgija, artrozė;
Коsmetologija: nutūkimas, celiulitas, lipodistrofija, odos atjaninimas, raukšlių,kraujagyslinių „žvaigždučių“ šalinimas.
Оnkologija: оzonoterapja efektyvi šalinant spindulinės ir chemioterapijos pasekmes
Sportinė medicina: nervų-raumenų aparato pertempimų profilaktika ir gydymas, psichoemocinio atsparumo stresams užtikrinimas ir palaikymas.

Turite kitų problemų? Skambinkite!

86 90 11888, Žygimantų g. 8, kab.105 , Vilnius     www.medozonas.lt


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9