Sausio 26d. Sekmadienis

Bišofito jėga, UAB

Patalpinta: 2018 Balandžio 27d.
Peržiūrų skaičius: 44892
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: S. Daukanto g. 19-2, 35211 Panevėžys
Telefonas: (8 686) 78445
Telefonas: (8 683) 02795
Įmonės kodas: 304693512
Darbo laikas: I-V: 8.00-18.00
Tinklalapis: http://www.bishofit.com.ua
El. paštas: gema.poltava@gmail.com

Mes suteikiame galimybę Jums subalansuoti magnio kiekį organizme, pateikiant aukštos kokybės produkciją iš gamtinio magnio šaltinio – Poltavos Bišofito Magnis yra pats svarbiausias elementas, reguliuojantis daugiau, kaip 325 jūsų organizmo fermentų

Mes galim padėti jūsų organizmui funkcijonuoti pilnavertiškai, pateikdami produktus, sukurtus unikalaus polimineralo, gamtinio magnio šaltinio – Poltavos bišofito pagrindu Magnis yra pats svarbiausias elementas, reguliuojantis daugiau, kaip 325 jūsų organizmo fermentų.

Du trečdaliai išsivysčiusių šalių gyventojų kasdien negauna net minimalaus būtino magnio kiekio, užprogramuotu protėvių genuose būdu – per maistą. Ir to priežastis – vartotojiškų technologijų nualintas dirvožemis ir pigi, bet nepilnaverčių maisto produktų gamyba.


Mes, deje, negalime pakeisti jūsų parduotuvių asortimento. Bet mes galim padėti jūsų organizmui ir vėl funkcijonuoti pilnavertiškai, pateikdami autorinius produktus, sukurtus unikalaus polimineralo, gamtinio magnio šaltinio – Poltavos bišofito pagrindu, kuris išliko nepaliestas 2,5 km gylyje, net 200 milijonų metų.

1979 metais, „Poltavanaftogazgeologijos“ Karlovkos giliojo gręžimo ekspedicija, 2,5 gylyje atrado Zaturino

Bišofito telkinį (Poltavos sritis, Ukraina). Vėliau paaiškėjo,kad tai pats giliausias pasaulyje Bišofito klodas.
Poltavos Bišofitas – gamtinis Permės periodo kristalinis polimineralas. Dėl tos priežasties, kad jis slūgsojo dideliame gylyje, 200 miljonų metų gamtinis barjeras jį patikimai saugojo nuo užteršimo toksinais ir žalingomis priemaišomis. Pasaulyje Bišofitas taip pat žinomas, kaip Negyvosios jūros druska, tik labiau tyresnis ir turtingesnės sudėties. Dėka cheminės formulės (МgCl2 • 6H2O), jis lengvai tirpsta vandenyje, tapdamas skaidriu, bekvapiu, gelsvo atspalvio aliejinės konsistencijos tirpalu, taip dar vadinamu Magnio aliejumi.

Pagrindinis Bišofito komponentas yra magnio chloridas (95-96%).


Bišofito sudėtyje taip pat yra kalcio sulfatas, kalcio chloridas, kalcio hidrokarbonatas, natrio chloridas (su bendra mineralų koncentracija 400-450 g/l), natris, jodas, geležis, bromidas, silicio dioksidas, moliblenas, titanas, litis, o taip pat beveik visos Periodinės lentelės elementų pėdsakai.

Nors Poltavos Bišofitą galima naudoti daugelyje pramonės sričių, tačiau magnio švarumas jame, leidžia jį naudoti labiau atsakingose kategorijose: maisto pramonėje (kaip žinomą maistinį priedą E-511 – neutralų sukietintoją), kosmetologijoje, farmakologijoje ir medicinoje.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9