Rugpjūčio 19d. Pirmadienis

VILNIAUS IR KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAI

Patalpinta: 2017 Sausio 9d.
Peržiūrų skaičius: 13834

Ilgas paukštininkystės tradicijas turintys paukštynai -  Akcinė bendrovė Vilniaus paukštynas ir Akcinė bendrovė Kaišiadorių paukštynas - savo veiklos istoriją mini nuo praėjusio amžiaus vidurio. Paukštynai priklauso „Kauno Grūdų“ įmonių grupei „KG Group“, vienai moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių gamybinių susivienijimų Lietuvoje Koncernas valdo procesus nuo grūdų auginimo iki paukštienos patiekimo ant vartotojų stalo.

Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų vardai siejami su giliomis tradicijomis, brandžia patirtimi, aukšta darbo organizavimo, darbuotojų profesionalumo ir vadovavimo kultūra, kokybe, gamybos technologijų modernumu.

Paukščių auginimo ir vištienos perdirbimo įmonių veikla suskirstyta į šiuos verslus:

  • Šviežios mėsos verslas ir pusgaminių verslas (Inkubacinių kiaušinių gamyba, vienadienių viščiukų perinimas, viščiukų broilerių auginimas, šviežia vištienos produktų gamyba, vištienos pusgaminiai)
  • Mėsos gaminių ir pusgaminių verslas (gaminių gamyba)
  • Firminių vištienos parduotuvių tinklas (41 firminė vištienos parduotuvė visoje Lietuvoje)
  • Šalutinių gyvūninių produktų verslas

Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų veikla organizuojama vadovaujantis kokybės vadybos ir produktų saugos standartais: ISO 22000 bei Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos tinklų konsorciumo sistemos visaapimančiu maisto saugos standartu BRC. Tarptautiniai standartai įdiegti visuose veiklos etapuose: nuo perinimo iki galutinio produkto sukūrimo ir pristatymo į prekybos vietas.

Paukštynai valdo visą gamybos proceso grandinę, kuri leidžia patiems apsirūpinti žaliava visose verslo proceso grandinės dalyse. Įmonės turi savo tėvinius pulkus, kuriuose išperinami kiaušiniai inkubuojami savuose inkubatoriuose ir viščiukais aprūpina paukštynų auginimą. Paukštynuose ir jų dukterinėse įmonėse įrengtos 175 paukštidės, kuriose per metus užauginama 46 mln. broilerių.

Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynai per mėnesį parduoda iki 6000 tonų paukštienos ir jos gaminių, iš kurių 47 proc. sudaro eksportas.

Įmonėse dirba 2100 darbuotojų.


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9