Rugpjūčio 19d. Pirmadienis

Food factory, UAB

Patalpinta: 2017 Kovo 28d.
Peržiūrų skaičius: 10240
TINKLALAPIS
Adresas: Kęstučio g. 24 a, Vilnius, Lietuva
Telefonas: Tel. +370 690 53333
Adresas: Gedimino pr. 2, Vilnius, Lietuva
Telefonas: Tel. +370 686 29977
Tinklalapis: http://sushistop.lt
"Sushi Stop" idėja užgimė prieš du metus, kai vieną ilgą žiemos vakarą su šeima kaip visada skaniai kramsnojome vakarienę ir plepėjome apie viską ir apie nieką.
"Sushi Stop" yra šeimos įmonė. Šeimos, kurioje mama nuo pat mažų mūsų dienų stebino savo skaniaisiais su tradicine lietuvių virtuve prasilenkiančiais šedevrais. Taip mamos išlepinti kokybiško ir su meile gaminamo maisto teikiamų malonumų mes su broliu retai galėdavome pasimėgauti (tikrąja to žodžio prasme) viešojo maitinimo įstaigose ruošiamu maistu (nors šiandien jau džiugina nemažai geras virtuvės tradicijas puoselėjančių restoranų).
Gyvendami Žvėryne, apklausinėjome visus draugus ir kaimynus, ko jiems trūksta gyvenant šiame nuostabiame Vilniaus kampelyje. Ištyrinėję visus "už" ir "prieš", toli neieškojome. Nutarėme, kad gera, autentiškų tradicijų japonų virtuvė yra tai, ko mums, Žvėryno gyventojams ir svečiams, šiandien reikia.
Pasidalinome darbais, surinkome entuziastų komandą, pasikvietėme puikų šios virtuvės meistrą ir mažais žingsneliais su dideliu nekantrumu ruošėmės "restoranėlio" atidarymui.
Ženklo "Sushi Stop" pavadinimas susidėliojo savaime, kadangi pirmasis restoranėlis yra įsikūręs beveik troleibuso stotelėje.
Pagrindinė mūsų vertybė yra gaminti taip, kaip norėtum, kad tau pagamintų.
Mūsų sushi yra kiekvienam, vertinančiam gerą maistą, gerą nuotaiką ir gerą sveikatą.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9