Rugpjūčio 19d. Pirmadienis

Amber pasta, UAB

Patalpinta: 2017 Birželio 9d.
Peržiūrų skaičius: 16362
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Raudondvario pl. 107, LT-47184 Kaunas
Telefonas: + 370 37 321 367
Faksas: + 370 45 468 605
Įmonės kodas: 134790132
Tinklalapis: http://www.pasta.lt
El. paštas: commerce@pasta.lt

UAB „Amber pasta“ yra didžiausia ir moderniausia makaronų gamintoja Lietuvoje ir viena didžiausių Baltijos valstybėse. Kartu su UAB „Malsena Plius“, AS „Rigas Dzirnavnieks“ ir AS „Balti Veski“ priklauso vienai didžiausių grūdų perdirbimo įmonių grupių Baltijos šalyse – „Baltic Mill“.

AP pastatasĮmonė savo veiklą pradėjo 1996 m. Kauno raj., Babtuose, įregistravus uždarąją akcinę bendrovę „Gintarinis amžius“.

2004 m. 50 % įmonės akcijų įsigijo AB „Malsena“ – viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje, gamybinis padalinys iš Kauno raj. persikėlė į Panevėžį. 2005 m. lapkričio mėn. įmonė „Gintarinis amžius“ pervadinta į UAB „Amber pasta“.

Panevėžyje makaronai buvo pradėti gaminti moderniausia šveicariška trumpų makaronų gaminimo įranga „Bühler“, kurios dėka, įmonės pajėgumai išaugo net 5 kartus. 2006 m. balandžio mėnesį pradėjo veikti nauja moderni spagečių gaminimo linija „Bühler“. Tai buvo pirmoji ir vienintelė spagečių gamybos linija Baltijos šalyse.

Šiuo metu įmonėje dirba beveik 100 žmonių. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai savo darbe remiasi ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikinėmis vadybos ir technologijų žiniomis.

Nuo 2010 m. esame sertifikuoti pagal ISO 9001 ir ISO 22000 standartų reikalavimus.

UAB „Amber pasta“ yra socialiai atsakinga įmonė, kurioje daugiau kaip 50 proc. darbuotojų sudaro žmonės su negalia. Siekiame mažinti socialinę atskirtį, lavinti darbinius ir socialinius riboto darbingumo žmonių įgūdžius. Norime, jog būtų kuo geriau tenkinami įmonės darbuotojų poreikiai, tinkamai pritaikant darbo vietas bei suteikiant jiems visas sąlygas dirbti pagal savo potencialias galimybes.

Įmonė remia socialinius projektus, orientuotus į pagalbą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis, bei paramą nepasiturintiems ir senyvo amžiaus žmonėms.


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9