Rugpjūčio 18d. Šeštadienis

Tarandės Šeimos Klinika, UAB

Patalpinta: 2016 Birželio 23d.
Peržiūrų skaičius: 5912
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Pagrandos g. 3, Vilnius
Telefonas: +370 5 2354471
Mob.: +370 67196014
Įmonės kodas: 300141580
Darbo laikas: I-IV 08.00-19.00; V 08.00-18.00
Tinklalapis: http://www.tarandesklinika.lt
El. paštas: info@tarandesklinika.lt

Sveikata – brangiausias mūsų turtas. Taip byloja lietuvių liaudies patarlė, taip manome ir mes – TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKOS komanda. Todėl visada esame pasiruošę Jums patarti ir padėti išsaugoti tai, ką turime brangiausio. Juk sveikas žmogus  –  tai laimingas žmogus.

Rūpintis savo sveikata – tai kiekvieno žmogaus pareiga. Tačiau vieniems pritrūksta laiko, kitiems žinių ir patirties, todėl patikėkite ją mums. TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA yra įkurta garbingos medikų šeimos, kurioje iš kartos į kartą yra perduodamos gilios gerosios medicinos tradicijos bei žinios. Čia po vienu stogu dirba kelių kartų atstovai ir anūkė, ir močiutė. Didžiulė medicinos patirtis, geriausios mokyklos ir pažangiausios  technologijos – leidžia mums profesionaliai pasirūpinti Jūsų sveikata. TARANDĖS  ŠEIMOS KLINIKOJE dirba itin patyrusių ir kompetentingų specialistų komanda, kurie puikiai išmano savo darbą, todėl Jūsų sveikata bus tikrai patikimose rankose.

TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA – tai tarsi namai, kuriuose netrūksta jaukumo, šilumos, pagarbos ir nuoširdaus rūpesčio. Žinome, kad kiekvienas pacientas yra unikalus, todėl ir siūlome būtent Jums skirtus gydymo metodus, kurie geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Mažieji mūsų ligoniukai čia jaučiasi lyg namuose pamiršdami baimę ir nerimą. TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA tai – JŪSŲ ŠEIMOS KLINIKA, kurioje teikiamos visos pirminio lygio medicinos paslaugos.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9