Gegužės 28d. Šeštadienis

EasyDNA LT

Patalpinta: 2014 Liepos 3d.
Peržiūrų skaičius: 385308
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Užnerio g. 1, 47484 Kaunas
Mob.: +37062044744
Įmonės kodas: 300542769
Tinklalapis: http://www.dnrcentras.lt
Tinklalapis: http://www.easydna.lt
El. paštas: info@easydna.lt

EasyDNA Lietuva jums atliks, įvairius DNR tyrimus (visiškai konfidencialiai,  tiksliai ir nebrangiai). Mūsų buveinė yra įsikūrusi Kaune ir mūsų komanda yra pasiruošusi visada Jums padėti. Mūsų tėvystės nustatymo sistema garantuoja ramybę tuomet, kai paprastai kyla nerimas. Su džiaugsmu pranešame, kad DNR tėvystės nustatymas, tapo lengvai įveikiama užduotis.  DNR tėvystės nustatymo testų kaina prasideda tik nuo 199 €. (Kaina nurodyta perkant internetu, kai tiriama tariamas tėvas ir 1 vaikas). Tėvystės nustatymo tyrimo rezultatai gaunami 5-8 darbo dienas,  skaičiuojant nuo datos, kai gaunami  mėginiai į laboratoriją..

Mūsų tėvystės nustatymo testų rezultatai turi net 99,9999% patikimumą ir mūsų DNR testo rinkiniu lengva naudotis, kadangi jis yra pateikiamas su išsamiomis instrukcijomis. Užsakius DNR testo rinkinį, mes Jums jį atsiųsime per 24 valandas. Rinkinyje rasite išsamią instrukciją, kaip paimti  DNR mėginius. Mes taip pat turime DNR vaizdo medžiagą, kuri padės lengviau suprasti instrukciją.

easyDNA taip pat siūlo:

Naują ir labai tikslų neinvazinį tėvystės nustatymo testą, kada kūdikis dar negimęs, tai yra vaisiaus tėvystės nustatymas).

Jei kamuoja mintis, kad Jūsų partneris Jums neištikimas, mes Jums galime padėti atlikdami Neištikimybės DNR testą.

Be tėvystės DNR nustatymo testų, mūsų tyrimų laboratorija gali pasiūlyti ir įvairiausių DNR giminystės nustatymo tyrimų, kurie gali nustatyti biologinius giminystės ryšius tarp: brolių - seserų; dėdžių/tetų ir senelių. Toks  DNR tyrimu tipas irgi naudojamas, kada numanomo tėvo jau nebėra arba nėra galimybės paimti mėginį.

Mūsų moderniausia laboratorija, taip pat siūlo ir teismo ekspertizės DNR tyrimus, kurių dėka galima ištirti įvairius kitokius mėginius (dantų šepetėlius, panaudotą kramtomąją gumą, nuorūkas, apatinį trikotažą, drabužius ir t.t.).

Kur įsigyti DNR testą

Daugelį mūsų siūlomų DNR tyrimų ( išskyrus prenatalinius ir tėvystės nustatymo testus su teismo eksperto išvada), galite įsigyti:

Mūsų internetiniame puslapyje paspaudę nuorodą UŽSISAKYTI. Apmokėjimas galimas kreditine kortele, pavedimu, pagal išankstinę sąskaitą ir grynais, kurjeriui.

Mūsų atstovų klinikose ir padaliniuose, kuriuos rasite daugelyje Lietuvos miestų paspaudę nuorodą Atstovų kontaktai.
Visose Gintarinėse ir Norfos vaistinėse. DNR mėginių komplektą vaistinėse reiks užsisakyti iš anksto.

Kaip išsirinkti įmonę, DNR tyrimui atlikti.

Rinkdamiesi kompaniją, kuri Jums padės atlikti DNR tyrimus, privalote visada įvertinti keletą faktorių. Tai akreditacijos, kurios parodo labaratorijos sugebėjimą atlikti DNR tyrimus, pagal visus naujausius standartus. Mokslininkų komandą kuri dirba su naujausia įranga. Atliktų tyrimų skaičių ir užtikrintą tikslumą, bei konfidencialumą, viso proceso metu.Taip pat labai svarbu atkreipti dėmėsį į tai ar DNR TYRIMUS siūlančios kompanijos veikia tik Lietuvoje ar jos yra tarptautinės.Kai kurios, Lietuvoje veikiančios kompanijos, dažnai būna tik tarpininkai, kurie neneša jokios atsakomybės ir pateikia neaiškios kilmės tyrimų rezultatus.

EasyDNA Jums duos keletą DNR tyrimo patarimų, tam kad išsirinktumėt tinkamą DNR tyrimų labaratoriją. Jei kiltų, bet kokių klausimų, kreipkitės, mes bet kada Jums padėsim. Tam, kad pasirinktumėt tinkamą tyrimams labaratoriją mūsų puslapyje rasite, daug įvairios video medžiagos, straipsnių iš žiniasklaidos ir kitų informacijos šaltinių.

EasyDNA Lietuva buveinė įsikūrusi Kaune, tai tarptautinė kompanija kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 9 metai, mūsų padaliniai išsidėstę visame pasaulyje. Mūsų laboratorija atliko jau daugiau kaip 400,000 DNR tyrimų visame pasaulyje. Labaratorija, tarptautiniu mastu, akredituota pagalISO17025 ir AABB standartus.Mes taip pat akredituoti tarptautiniais standartais pagal A2LA, GTL; NATA bei MOJ UK. Lietuvoje esame vieninteliai tokie. Laikomės diskretiškumo politikos.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO GALERIJAlazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9