Rugsėjo 20d. Penktadienis

Baltijos ir Amerikos klinika, UAB

Patalpinta: 2017 Gegužės 10d.
Peržiūrų skaičius: 6530
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Nemenčinės pl. 54a, LT-10103 Vilnius
Telefonas: + 370 5 234 2020
Telefonas: + 370 6 985 2655
Telefonas: + 370 6 821 4000
Tinklalapis: http://www.bak.lt
El. paštas: info@bak.lt

Leiskite pasveikinti jus atvykus į mūsų kliniką. Tikimės, kad įvertinsite jaukią, ramią ir draugišką aplinką, kurioje mes stengiamės suteikti aukščiausios kokybės medicinos paslaugas. Pasistengėme, kad pas mus jūs ne tik greičiau sveiktumėte, bet ir pasitikėtumėte mūsų gydytojais, pajustumėte iš medicinos personalo sklindančią pagarbą ir šilumą.
Baltijos ir Amerikos klinikos veiklos filosofija pagrįsta ilgalaikiais bei šiltais santykiais, profesionalumu ir itin aukšta darbuotojų kvalifikacija. Draugiškas ryšys su kiekvienu iš Jūsų, įsiklausymas ir tarpusavio pasitikėjimas – tai, kuo didžiuojamės, kuo gyvename ir džiaugiamės kasdien.
Klinikoje siūlomas platus chirurgijos, terapijos bei reabilitacijos paslaugų spektras, ambulatorinė pacientų priežiūra, stacionarinis gydymas.
Kvalifikuotas mūsų klinikos kolektyvas dirba pagal pažangiausias metodikas, todėl teikiamos tik kokybiškos medicinos paslaugos. Mūsų gydytojai – savo srities lyderiai, puikūs specialistai, nuolat tobulėjantys ir gebantys pritaikyti pažangiausias medicinos technologijas. O mūsų slaugos personalo dėka pasijausite tiesiog saugiai ir patogiai. Viliamės, kad mūsų klinikoje maloniai praleisite laiką ir greitai pasveiksite.

Mūsų misija

Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika yra viena iš pirmaujančių privačių ligoninių Lietuvoje. Atitinkame  žmonių lūkesčius, o mūsų  teikiamos aukščiausios kokybės sveikatos  priežiūros paslaugos yra prieinamos.

Pagrindinis klinikos uždavinys – gerinti ir saugoti Jūsų sveikatą. Mes žinome, kad sveikatos būklę lemia profesionali medicinos priežiūra ir tinkama ligų prevencija, todėl esame pasiruošę greitai bei efektyviai spręsti Jūsų medicinines problemas ir gerinti sveikatą, profilaktiškai apžiūrėti, šviesti bei rekomenduoti. Mes įsipareigojame tapti tikrais Jūsų geros sveikatos partneriais.

Turime profesionalių šeimos gydytojų komandą ir efektyviai koordinuotą personalą, esame pajėgūs Jums ir Jūsų šeimai suteikti pilnavertę priežiūrą ligos metu bei bendrosios sveikatos stiprinimo klausimais. Teikiame visapuses paslaugas, todėl  galime atitikti kiekvieno paciento poreikius.

Pasidalinkite savo vizito įspūdžiais info@bak.lt

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9