Rugsėjo 20d. Penktadienis

Biofarmacija, UAB

Patalpinta: 2013 Balandžio 11d.
Peržiūrų skaičius: 1869031
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Daržų g. 11, LT91246 Klaipėda
Telefonas: 8 687 78417
Faksas: 8 46 492820
Įmonės kodas: 302701106
Tinklalapis: http://www.biofarmacija.lt
El. paštas: info@biofarmacija.lt

UAB “Biofarmacija” – Izraelyje gaminamų maisto papildų miltelių pavidalu, be cheminių priedų, platintoja Baltijos šalyse. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje šie unikalūs maisto papildai rinkoje yra pirmieji ir vieninteliai. Mes vadovaujamės posakiu “arčiau gamtos, daugiau sveikatos!” Todėl produktuose nėra kvapiųjų medžiagų, saldiklių, dažiklių, tirpiklių, stabilizatorių ir kt.!

Dėl to kai kurių produktų skonis Jūsų šeimai gali pasirodyti kitoks nei įprasta. Atsisakydami nebūtinų sudėtinių dalių, kurios suteikia gaminiams patrauklumo, bet neprideda vertingųjų savybių, dar labiau pabrėžiame savo susirūpinimą Jūsų sveikata bei gamtos saugumu. Tai viena iš priežasčių, lemiančių mūsų produktų maksimalų efektyvumą ir išskirtinumą.

Esame inovatyvi įmonė, dirbanti su šiuolaikiška Izraelio maisto papildų gamintoja „Gadot Biochemical Industrial Ltd“, kurios tradicijos, patirtis ir išskirtinės produktų savybės yra žinomi viso pasaulio žmonėms. Daugelis produktų turi pasaulinį patentą. Tai leidžia produktus, gaminamus pagal ypatingą technologiją, apsaugoti nuo kopijavimo.

Detalesnė informacija>>>

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO GALERIJAModifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9