Liepos 5d. Sekmadienis

TI AMO GROŽIO NAMAI

Patalpinta: 2016 Vasario 25d.
Peržiūrų skaičius: 13842
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Naugarduko g. 8, LT-01309, Vilnius
Telefonas: +37062077958 +37052123888
Darbo laikas: I-V 10.00-19.00, VI 9.00-16.00
Tinklalapis: http://www.tiamo.lt
El. paštas: vilnius@tiamo.lt

Įkūrėme „ČAR‘lis“

Esame dėkingi likimui, kuris leido įkurti mūsų pirmuosius grožio namus Trakuose. 1999 metais mes, Arvydas ir Rūta Čilinskai, pastatėme  Trakuose pastatą, kuriame planavome įrengti kavinę. Tačiau lemtingo atsitiktinumo dėka viskas pakrypo kita linkme – kartą nuvedę savo sūnų į vietinę kirpyklą, buvome sutikti abejingai: „Esu pervargusi ir klientų nepriimsiu...“, nors kirpykla buvo tuščia. Tai ir tapo paskatinimu įkurti savo grožio saloną. Dar tų pačių metų rudenį Trakuose duris atvėrė „ČAR‘lis“,  kurio pavadinimas įamžino šeimos inicialus: Čilinskai, Arvydas ir Rūta.

Nuo pirmų dienų teko labai daug mokytis – kaip aptarnauti klientus, kaip suteikti jiems komfortą ir, svarbiausia, kaip kokybiškai atlikti paslaugas. Investavome į darbuotojų profesionalumą – leidome į mokymus  tuometinėje itin stiprioje, Lenkijoje šeimos valdomoje studijoje „LAURENT“.

Po dvejų metų pradėjome ieškoti profesionalios plaukų priežiūros kosmetikos, kuri atitiktų mūsų reikalavimus. Bendradarbiaudami su Lenkijos akademijomis, sužinojome apie profesionalią itališką plaukų priežiūros kosmetiką – „DAVINES“. Po metų derybų, įrodėme jog galime būti tinkamiausi šios kosmetikos atstovai ir platintojai Lietuvoje.

Tapome „Davines“ atstovais

2002 m. įsteigėme įmonę „EMBLIKA“, kuri atstovauja ir platina „Davines“ plaukų priežiūros priemones bei „[ comfort zone ]“ SPA veido ir kūno kosmetiką. 2004 m. Vilniuje, Naugarduko gatvėje duris atvėrė mūsų „Davines“ grožio salonas, o dar po dvejų sėkmingų metų – ir Kaune. Kilo poreikis apjungti visus tris grožio salonus po vienu vardu. Šią užduotį išsprendė mūsų vyresnysis sūnus Gytautas, nuo 2002 m. atsakingas už „Davines“ kosmetikos platinimą Lietuvoje, pasiūlęs pavadinimą „Ti Amo“. Mes tikime, kad pavadinimas turi išreikšti pagrindines verslo idėjas, todėl pasirinkome šį, bylojantį svarbiausią mūsų gyvenimo dalį – meilę.

Tapome „Ti Amo“

Išvertus iš italų kalbos, „Ti Amo“ reiškia „Myliu Tave“. Norime, kad kiekvienas, išvydęs „Ti Amo“ logotipą, pajustų mūsų meilę, kurią puoselėjame dirbdami, bendraudami su klientais ir partneriais, rengdami susitikimus ir vakarėlius. “Ti Amo“ logotipą sukūrė gerai Lietuvoje, ir ne tik, žinomas dailininkas Marius Jonutis. Tik išklausęs mūsų istoriją ir veiklos idėją, jis tarė: „Aš jau žinau, kaip tai atrodys“.

Ranka pieštas prekinis ženklas lydi mūsų šeimos veiklą iki šios dienos ir tikimės, kad Jūsų dėka toliau augsime ir plėtosime grožio veiklą Lietuvoje.

Su meile Jums,
Arvydas, Rūta ir Gytautas Čilinskai

VIDEO GALERIJA


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9