Birželio 22d. Penktadienis

Laboratoire Bioderma Baltic

Patalpinta: 2016 Vasario 25d.
Peržiūrų skaičius: 85422
TINKLALAPIS ŽEMĖLAPIS
Adresas: Užupio g. 30-305, LT-01203 Vilnius
Telefonas: +370 5 2430648
Tinklalapis: http://www.bioderma.lt

Dermatologijos laboratorija BIODERMA

BIODERMA – lyderė nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio – sukaupė unikalią patirtį siekdama biologiją pritaikyti dermatologijos srityje. Šio išskirtinio mokslinio požiūrio pamatas – žinios apie odą ir jos biologinius mechanizmus, kuriomis remiantis kuriami produktai.

Vienintelis modelis – sveika oda

Visų BIODERMA mokslinių tyrimų objektas – sveika oda, jos ląstelės ir pusiausvyros sutrikimai. Odos kalba yra unikali ir BIODERMA nenuilstamai siekia ją perprasti. Odą veikia įvairūs pokyčiai ir aplinkos sukeliamas stresas. Todėl ligos, medicininis gydymas, senėjimas ir daugybė kitų veiksnių gali paveikti jos pusiausvyrą ir sukelti sutrikimų. BIODERMA siekia suaktyvinti natūralius odos išteklius, kad ji atgautų atsparumą ir įprastas funkcijas, būdingas sveikai odai.

Unikali koncepcija – biologinis mimetizmas

BIODERMA produktai kuriami taip, kad visiškai atitiktų odą, jie imituoja jos natūralius biologinius mechanizmus – tiek savo sudėtimi, tiek sudėtinių medžiagų veikimu. BIODERMA renkasi gryniausias veikliąsias medžiagas ir naudoja molekules, natūraliai aptinkamas odoje ir gerinančias jos tolerancijos laipsnį. Priklausomai nuo sutrikimų, BIODERMA produktai išsaugo, aktyvina arba atkuria natūralius odos procesus.

Privalomas reikalavimas – dermatologinis saugumas

Kurdama priemones kiekvieno tipo ir kiekvienos būklės odai, BIODERMA visuomet siekia derinti tobulą veiksmingumą ir aukščiausią odos toleranciją. Tam, kad būtų užtikrintas maksimalus dermatologinis saugumas, BIODERMA produktuose esančių sudedamųjų dalių kiekis yra ribotas, o veikliųjų medžiagų koncentracija optimali. Užbėgdama už akių sveikatos įstaigų rekomendacijoms, BIODERMA linkusi atsisakyti visų galimai dermatologiškai nesaugių sudėtinių medžiagų. Šie įsipareigojimai atsispindi formulių kūrimo taisyklėse, kurios taikomos kuriant kiekvieną produktą ir užtikrinant jų mokslinį pranašumą. Toks bekompromisis požiūris paaiškina, kodėl BIODERMA produktai pagerina odos toleranciją ir padeda atkurti jos natūralius procesus. Produktai išsiskiria savo patentuotu natūraliu kompleksu D. A. F. (dermatologų rekomenduojamos formulės).

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9