Gegužės 21d. Pirmadienis

Kirpeja.com

Patalpinta: 2015 Kovo 3d.
Peržiūrų skaičius: 14188
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: 8 (671) 82698
Tinklalapis: http://kirpeja.com
El. paštas: info@kirpeja.com

Aš esu Miglė, kirpėja - šukuosenų dizainerė.

Jau nuo pat vaikystės svajojau tapti kirpėja, todėl labai myliu savo darbą ir jį puoselėju. Nuolatos tobulinu savo įgūdžius, domiuosi naujovėmis bei stengiuosi, kad klientai pasinaudoję mano paslaugomis, iki kito apsilankymo, jaustųsi gražūs ir stilingi.

Mano darbe svarbiausias uždavinys tai, kad klientas visuomet liktų patenkintas, gerai jaustųsi ir patiktų ne tik aplinkiniams, bet ir pats sau! Todėl kaskart atlikdama kirpimą, dažymą ar formuodama šukuoseną, stengiuosi suteikti kiekvienam klientui individualumo bei atsižvelgiant į kiekvieno kliento asmenybę suformuoti Jam savotiško išskirtinumo.

Esu jauna, todėl turiu daugybę šaunių idėjų, kupina ryžto, energijos ir noro kilti karjeros laiptais. Tam, kad įvertinčiau savo žinias bei įgūdžius ir būčiau įvertinta aplinkinių, dalyvauju seminaruose bei konkursuose. Teko sudalyvauti tarptautiniame Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų čempionate "Pelenė 2014" . Dalyvavau vestuvinės šukuosenos rungtyje ir likau nominuota ir įvertinta II vietos nugalėtoja. Kadangi esu reikli pati sau, noriu tobulėti ir myliu savo darbą, todėl stengiuosi nestovėti vietoje ir tikiuosi ateityje tokių ir dar aukštesnių nominacijų ir įvertinimų bus daugiau.

Man visuomet malonu Jums padėti surasti save, atsiskleisti ir suspindėti. Todėl atliekant bet kokia procedūrą svarbiausia išsiaiškinti ko Jūs, klientai, išties norite, kas Jums patinka ir kaip Jūs įsivaizduojate save. Jeigu tokios vizijos neturite - ne bėda! Maloniai su Jumis pasitardami, pasistengsime viską suderinti ir techniškai pritaikysime individualų sprendimą Jums.

Posakis „ Nėra negražių žmonių“ - teisingas! Reikia mokėti parodyti save, atskleisti ir išryškinti pagrindinius savo gražiausius bruožus. Tik tuomet Jūs, be jokių didelių pastangų, kasdien atrodysite gražūs, pasitikėsite savimi ir savo švytėjimu stebinsite aplinkinius gatvėje, namuose, darbe. Juk dažniau pastebime laimingus ir gražius žmones.

Pati mėgstu atrodyti gražiai bei stilingai, todėl su malonumu pasistengsiu padėti taip jaustis ir Jums! Juk šukuosena yra viena iš pagrindinių mūsų įvaizdžio detalių!

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti MANOSVEIKATA.LT savaitraštį!

TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9