Birželio 22d. Penktadienis

COSMOPROF BALTIC, UAB

Patalpinta: 2014 Gegužės 12d.
Peržiūrų skaičius: 73270
TINKLALAPIS EMAIL
Telefonas: +370 616 87777
Mob.: +370 606 05550
Tinklalapis: http://www.shop.cosmoprof.lt
Tinklalapis: http://www.casmara.es
Tinklalapis: http://www.yunsey.com
Tinklalapis: http://www.cosmoprof.lt
El. paštas: info@cosmoprof.lt

COSMOPROF BALTIC tai veržli, nebijanti iššūkių, subūrusi savo srities profesionalus, komanda, turinti ilgametę patirtį grožio srityje. Savo klientams mes siūlome tik pačius profesionaliausius ir tarptautiniu mastu įvertintus produktus. Novatoriškas ir profesionalus požiūris mums leidžia pelnyti net reikliausių grožio specialistų pasitikėjimą

Cosmoprof kultūra
Šiandien kiekvieno asmens indėlio kokybė yra Cosmoprof Baltic sėkmės pamatas. Mūsų griežtos tradicijos, aukštos kokybės produktai, aistra ir atidi priežiūra kiekvienam klientui užtikrina mūsų prestižą ir kompetenciją.

Cosmoprof Baltic excellence - tobula pusiausvyra tarp aukštos kokybės produktų ir nepriekaištingo aptarnavimo.

Cosmoprof komanda - pasitikėjimas, aistra, kūrybingumas, verslumas. Mūsų tikslas - sustiprinti Cosmoprof Baltic prekinio ženklo unikalumą. Veikdami sąžiningai, esame atviri ir novatoriški, reiškiame savo talentą suteikiant didelį indėlį į kultūrą ir įmonės ateitį.

Pranašumas: Mes tikime, kad svarbu pasiekti meistriškumą dirbant su profesionaliais produktais, teikiant aukštos kokybės paslaugas vidaus ir išorės klientams. Mes tikime, kad mūsų atstovaujamų prekių ženklų galia yra ateities sėkmės pagrindas. Visa mūsų veikla turėtų atspindėti ir ugdyti atitinkamą stilių.


Casmara Cosmetics - atnaujinta profesionali dermo-kosmetologijos laboratorija, švenčianti 35 metų darbo, susijusio su veido ir kūno puoselėjimo priemonių platinimu 60 pasaulio šalių, sukaktį.

Kompanijos plėtra remiasi klientų kokybės ir veiksmingumo poreikiams.

Casmara pabrėžia kokybės svarbą labiau nei kitus aspektus.

Šiuo metu Casmara pristato tik Jums sukurtas naujienas. Tai visa paletė asmeninės priežiūros kosmetinių priemonių, tinkančių naudoti namuose, darbe ar kelionių metu... Tik Jums sukurtas kasdienines priemones galėsite derinti su grožio salono procedūromis, kad pasiektumėte geriausių - "Casmara rezultatų"

Casmara kompanija siūlo pilną veido ir kūno kosmetikos linijų, papildančių viena kitą, kolekciją, sukurtą visų odos tipų problemų sprendimams.

YUNSEY PROFESSIONAL - nuolat tobulina prekių pasiūlos ir tiekimo teritorijos plėtros politiką, todėl ir toliau išlieka ištikima pačių reikliausių grožio specialistų sąjungininkė jų verslo vystymo procesuose.
Kūrybiškumas yra vienas iš pagrindinių YUNSEY gaminių sudedamųjų dalių.Kuriant produktus remiamasi gyvybės ir harmonijos pilna Viduržemio jūros dvasia.

YUNSEY PRISTATO:

Plaukų dažų liniją - YUNSEY COLOR
Plaukų kontrolės baigiamąją liniją - YUNSEY HAIR CONTROL finishing line.
Plaukų priežiūros linija - VIGORANCE

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO GALERIJA
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9