Liepos 20d. Penktadienis

MAGIJOS KVAPAS, UAB

Patalpinta: 2016 Sausio 5d.
Peržiūrų skaičius: 7122
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Lvovo 91-6, Vilnius
Mob.: +37060055718
Įmonės kodas: 300110300
Tinklalapis: http://smellslikespells.lt
El. paštas: hello@smellslikespells.com

Savo gaminiuose siekiame suderinti natūralumą, ekologiją, rankų darbą su lašeliu magijos bei ezoterikos žinių. Kiekvienas produktas kuriamas rankomis pagal originalius receptus, pasitelkiant tiek tradicinius liaudies išminties ir patirties/magijos, tiek šiuolaikinius parfumerijos, žvakių, smilkalų gamybos metodus. Atrandame subtilią distanciją tarp kasdienio unikalių prekių panaudojimo ir magijos įtakos gyvenime. Tai lyg žaidimas, kuris užburia savo išskirtinumu, įnešdamas į Jūsų gyvenimą truputį magijos ir burtų paslapties. Šiuolaikinės raganos gyvena stilinguose apartamentuose ir dievina prabangą. Nenorite burti? Neburkite, tiesiog mėgaukitės specialiai Jums sukurtais produktais. Galbūt ir nenorint / nesitikint jie Jums pritrauks meilę, harmoniją ar pinigus.

Mes kuriame:

Rankų darbo ekologiško sojų vaško žvakes su skandinavų runų raižytais simboliais bei natūraliais eteriniais aliejais;

Rankų darbo ekologiško sojų vaško kvapiasias žvakes;

Rankų darbo namų kvapus pagal unikalius receptus sukūrtus pagal visus parfumerijos kanonus. Kvapų piramidėje pirmiausia užuosite viršutines lengvas ir svaiginančias žolines, gėlines ar vaisių kvapų natas, o vėliau atsiskleis sodrūs žemieji kvapų tonai bei mažos mūsų recepto paslaptys. Mūsų namų kvapas – gyvas! Jis kinta, mainosi. Apvertus kvapą skleidžiančias lazdeles Jus vėl iš naujo galėsite pajusti visą kvapo kelionę nuo pirmo iki paskutinio aromato;

Kruopščiai atrenkame rankų darbo natūralius smilkalus;

Kartu su kiekvienų mūsų produktu Jūs gausite nesudėtingą meditacijų/afirmacijų ar maginį ritualą bei patarimus, kad produktas paskleistų magiškas galias.

 

SMELLS LIKE SPELLS – burtai prasideda!!!

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9