Rugpjūčio 21d. Trečiadienis

Juara, UAB

Patalpinta: 2013 Rugsėjo 3d.
Peržiūrų skaičius: 216456
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Konstitucijos pr. 12-4, LT-09308 Vilnius
Telefonas: +370 5 2756741
Faksas: +370 5 2756741
Tinklalapis: http://www.juara.lt
El. paštas: info@juara.lt

Misija

Propaguodami natūralią ir ekologišką kosmetika, valiklius, higienos prekes, mes ne tik parduodame prekę, tačiau palydime ją ir natūralios gyvensenos filosofija, sveikų produktų teikiama nauda grožiui ir sveikatai.

Tai reiškia, kad mes patys gyvename sveiką gyvenimo būdą, mūsų darbuotojai turi specifinių žinių, mes patys išbandome visus parduodamus produktus ir siūlome tik tuos, kuriais tikime. Gyvenime ir darbe vadovaujamės šūkiu „turinys svarbiau nei išorė“.

Vizija

Esame ekologiškos ir natūralios kosmetikos ekspertai.

Pirkėjams JUARA siekia būti profesionalia patarėja pasirenkant kuo sveikesnius produktus, o propaguodama natūralius, ekologiškus produktus ir šviesdama pirkėjus, JUARA siekia plėsti ekologiškų ir natūralių produktų vartotojų būrį.

Darbo filosofija

Dėmesys klientui

Žinome, kad mūsų klientas yra išsilavinęs ir išprusęs visomis prasmėmis, tad mes bendraujame ne kaip pardavėjas-klientas, o kaip lygus su lygiu. Mums svarbu ne kiekybė, o kokybė.

Žinių gausa

Žinome, kad dirbant natūralių ir ekologiškų produktų srityje turime turėti specifinių žinių ir puikiai išmanyti produktus, jų sudėtis, todėl specialiai domimės šia sritimi.

Bendradarbiavimas

Partneriams JUARA yra patikima, etiška įmonė, puoselėjanti lygiaverčius abipusiai naudingus ilgalaikius santykius. Mes visuomet pasiruošę kompromisams, to paties tikimės ir iš savo partnerių.

Esame sąžiningi

Esame sąžiningi sau ir klientams, suteikiame visą informaciją nieko nenuslėpdami, mums svarbūs pasitikėjimu grįsti santykiai.

JUARA šūkis - „Mes už tai, kad grožis būtų sveikas“


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9