Balandžio 25d. Antradienis

Alavijo žiedas

Patalpinta: 2016 Kovo 31d.
Peržiūrų skaičius: 4640
TINKLALAPIS EMAIL
Vieta: Lietuva. Vilnius
Telefonas: +370 659 79791
Tinklalapis: http://www.alavijoziedas.lt
El. paštas: info@alavijoziedas.lt

Kodėl pasirinkau prekiauti būtent šia kosmetika?

Nes pati didesnę laiko dalį gyvenu vienoje iš Kanarų salų ir pati naudojuosi šia kosmetika. Ji man buvo tikras atradimas, kai ieškojau kažko, kas atgaivintų odą, kuri nepratusi prie tiek saulės, bei kai ieškojau, kas gali padėti man ir mano artimiesiems, kovoti su Lietuvoje siaubingai džiūstančia oda, šildymo sezonų metu, nuo radiatorių. Kai grįždavau į Lietuvą, vežiau giminėms ir draugėms dovanų šiuos kremus ir vis gaudavau naujų ir naujų užsakymų. Tas mane ir paskatino susirasti gamintojus ir pabandyti atvežti į Lietuvą šias puikias natūralios bio kosmetikos priemones. Alavijo žele buvo pirmas dalykas, kuris padėjo ir padeda iki šiol ir be kurios jau nebe įsivaizduoju savo odos gyvenimo. Vien pasitepus šia nuostabiai ir puikiai drėkinančia priemone, oda akimirksniu atsigauna ir tampa lygi bei švelni. Nekalbant jau apie kitas priemones, kurios prisotintos pačių įvairiausių bio komponentų.

Apkeliavusi salyno salas ir apžiūrėjusi, kokiomis sąlygomis auga čia alavijai, nė akimirkai neabejoju jų veiksmingumu ir ekologiškumu. Alavijai čia auga kaip pas mus Lietuvoje beržai, jie dideli, kaip medžiai ir žydi neapsakomais ugniniais žiedais. Pradžioje net negalėjau patikėti, kad tai, ką mes Lietuvoje auginame vazonėliuose ant palangės, gali užaugti tokio dydžio ir storio.

Taigi, noriu pasakyti, kad ši verslo idėja kilo tik todėl, kad produktas yra išbandytas, geras ir turi paklausą tarp man artimų ir patikimų žmonių. Ir kad nebereiktų temti į Lietuvą lagaminus prikrautus kremų, nusprendžiau sudaryti galimybę įsigyti šių palyginti nebrangių ir tikrai gerų produktų.

Šeimyninė įmonė, gaminanti šią kosmetiką gyvuoja jau per 30 metų. Viskas gaminama nedidelėse laboratorijose ir visos medžiagos užauginamos ir išgaunamos iš aplink esančios gamtos. Kalnuose, drėgnose pamiškėse augančių augalų bei laisvai sau besiganančių gyvūnų pieno, vandenyne gyvenančių ir augančių augalų ir gyvūnų ekstraktų, bei pakalnių stepėse besidriekiančių alavijo ūkių.

Apie produktus
Aloe Vera bio-kosmetika su veikliosiomis medžiagomis iš ekologiškų plantacijų Kanarų salose.

Kosmetikoje naudojamos natūralus organinis alavijo gelis ir sultys, rožių aliejus, erškėtrožės, grynas arganų ir Sacha Inchi aliejus bei daug kitų natūralių eterinių aliejų. Taip pat rasite kremų su natūraliu bičių pikiu, kobros nuodais, Jūros žvaigždžių ekstraktais, ožkos pienu, jauno vyno ekstraktu, kaktusų žele, ramunėlėmis, medetkomis bei avižomis.

Visos kosmetikos priemonės yra aukščiausios kokybės, perėjusios griežtą kontrolę ne tik gamybos procesuose, bet ir žaliavos auginimo, surinkimo ir rūšiavimo procese. Visuose produktuose yra naudojama aukščiausios kokybės ekologiški alavijai išauginti Kanarų salų plantacijose.

Produktai skirti ne tik grožiui, bet ir gydymui. Skirta tiems, kas ieško natūralių priemonių iš gamtos, maksimalaus saugumo bei efektyvumo.

TASK kokybės ženklas

TASK yra Tarptautinė Alavijo Mokslo Taryba, arba Tarptautinė taryba suteikianti kokybės sertifikatus, kurie dedami ant Aloe Vera pakuotės. Tai ratas su augalo Aloe Vera piešimo ir po juo žodžio sertifikuota, o tai reiškia, jis buvo patvirtintas šios tarybos.

Šio ženklo tikslas:

  • Kontroliuoti parduodamų gaminių kokybę.
  • Įsitikinti, kad ant pakuotės nurodytas teisingas procentinis Aloe produkto kiekis sudėtyje.
  • Remti ir skatinti mokslinius tyrimus, rasti augalų vis dar nežinomas savybes.
  • Ši etiketė garantuoja, kad produktai turi kokybės garantiją.

Šis ženklas garantuoja, kad produktai nėra bandomi ant gyvūnų.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


www.juara.lt

www.juara.lt

Ekologiškos ir natūralios kosmetikos ekspertai!
www.gentleday.lt

www.gentleday.lt

Gentle Day® - aukščiausios kokybės higieniniai įklotai.
www.damodara.lt

www.damodara.lt

Ekologiškos prekės sveikesniam gyvenimo būdui
www.ozoklinika.com

www.ozoklinika.com

Implantacija, protezavimas, gydymas, balinimas, burnos higiena
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti MANOSVEIKATA.LT savaitraštį!

TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9