Rugpjūčio 19d. Pirmadienis

Vilniaus dietologijos centras

Patalpinta: 2015 Vasario 13d.
Peržiūrų skaičius: 262552
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Pušyno kelias 23, Vilnius
Telefonas: 8 659 234 16
Telefonas: 8 652 722 60
Tinklalapis: http://www.dietoscentras.lt
El. paštas: klauskite@dietoscentras.lt

Vilniaus dietologijos centras – tai medicininei veiklai licencijuotas dietologijos centras, kuriame moksliškai patvirtintų ir tyrimais paremtų svorio gydymo metodikų pagalba siūlomos kompleksinės svorio metimo programos. Atsižvelgiant į kiekvieno paciento sveikatos būklę, gyvenimo įpročius ir kitus veiksnius, taikomi adaptuoti ir individualizuoti svorio gydymo metodai. Kvalifikuoti šiame centre dirbantys specialistai padeda sėkmingai įveikti įvairias svorio, mitybos problemas ir pasiūlo geriausius sprendimus siekiantiems palaikyti sveiką savo kūno būklę, dailią figūrą ir, svarbiausia, subalansuotą ir sveiką gyvenseną.

Savo veiklą grindžiame naujausiais tyrimais mitybos, dietologijos, fiziologijos srityse. Gydymo metu taikome pažangiausius antsvorio gydymo metodus bei efektyviausias mitybos programas. Mūsų filosofija remiasi sveiku ir pozityviu požiūriu į mitybą ir žmogaus kūną. Mes ne tik užtikriname ilgalaikius rezultatus siekiantiems dailios figūros ar norintiems subalansuoti savo mitybą, bet ir suteikiame progą kiekvienam pamilti save iš naujo.

Vilniaus dietologijos centro paslaugomis galima pasinaudoti ne tik Vilniuje – į gydytojo dietologo konsultacijas kviečiame registruotis ir Klaipėdoje.


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9