Lapkričio 15d. Penktadienis

Verslo centro dangoraižiuose varžysis sporto entuziastai

Spalio 2d.
Verslo centro dangoraižiuose varžysis sporto entuziastai

Renginio tipas: Renginys
Renginio data: Penktadienis, 2019 m. spalio 4 d.
Renginio pradžia: 15:00
Renginio vieta: Verslo centras 3Burės

Varžybos verslo centro dangoraižiuose – į tokį netikėtą renginį sveikata besirūpinančius ofisų darbuotojus nutarė pakviesti Vilniaus verslo centrai 3BURĖS ir VERTAS. Organizatoriai intriguoja, kad šiame renginyje laukia tikrai ekstremalūs išbandymai, kurie gali būti per sunkūs net etatiniams sporto renginių dalyviams – vietoje Lietuvai įprastų lygumų čia teks įveikti vos ne 100 metrų aukščio bokštus.

„Kai kam gali būti ir per sunku, - šypsosi „3Burių“ ir „Verto“ vadovė Rūta Narutavičė. – Visgi varžybas rengiame biurų darbuotojams, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia prie darbo stalų, dirbdami prie kompiuterių. Todėl pirmą kartą nesirinksime ekstremaliausių maršrutų variantų. Renginys bus labiau orientacinių varžybų tipo – bet ir čia lengva nebus, nes verslo centro plotas didelis, įveikiant trasą per kelis dangoraižius reikės bendroje sumoje užkopti į tikrai nemažą aukštį“.

Iššūkiai – net rimtiems sportininkams

Orientacinės varžybos „3Burės“ verslo centre prasidės spalio 4 dieną 15 valandą. Jų metu ne didesnės nei 4 žmonių komandos verslo centre ieškos užuominų, kurios geriau supažindins su pastatais ir pastatų laiptinėmis – neatrastomis erdvėmis, teikiamomis paslaugomis, skatins naudotis laiptinėmis kasdieniniame gyvenime. Energingos dienos pabaigoje apdovanoti bus visi: pirmų trijų vietų laimėtojai džiaugsis „3Burės“ verslo centre įsikūrusios sporto studijos „In Balance“ abonementais, likusieji dalyviai – paguodos prizais.

Pasak R.Narutavičės, po pirmųjų renginių organizatoriai galės įvertinti, kokio tvirtumo sportininkų galima rasti tarp verslo centro darbuotojų. Jiems verslo centre žadama rasti rimtų iššūkių.

„Verslo centre yra trys dangoraižiai, kurių bendras aukštis viršija 230 metrų. Palyginimui, tai būtų lygu penkis kartus užbėgti į Trijų Kryžių kalną. Tik pas mus sunkiau – kilti į kalną reikia ne tokiu stačiu keliu, kaip mūsų laiptinėse“, - aiškino R.Narutavičė.

„3Burių“ dangoraižio laiptines jau yra išbandę sportininkai, tiesa, neoficialiai. Šiais metais ekstremaliam kalnų maratonui Italijoje ruošęsis vienas lietuvis pusę metų bėgiojo dangoraižio laiptinėje. Toks pasiruošimo metodas pasiteisino – vyras užėmė vieną iš prizinių vietų.

Sveikatingumas – biurų veiklos dalis

Neįprastoje vietoje – biurų komplekse vyksiantis renginys atspindi pasaulyje ryškėjančias darbuotojų sveikatingumo skatinimo tendencijas, kurios po truputį ateina ir į Lietuvą.

„Dar neseniai verslo centrai lepindavo savo nuomininkus įvairiais pramoginiais renginiais, tačiau prioritetai pasikeitė. Šiandien visi nori gyventi sveikiau, aktyviau, geriau jaustis tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Nors užsienyje vis daugiau investuojama į darbuotojų sveikatą, Lietuvoje gerųjų pavyzdžių dar ne tiek daug, tad jau prieš kurį laiką nusprendėme imtis iniciatyvos“, – apie varžybų idėją pasakoja R. Narutavičė.

Pasak jos, panašios iniciatyvos Švedijos investicijų bendrovės „Eastnine“ valdomuose verslo centruose bus įgyvendinamos reguliariai: „Mankštos, kūno indeksų matavimai, žaliųjų kokteilių gaminimo pamokos – tai tik keletas pavyzdžių. Gynėjų gatvėje įsikūrusiame biurų komplekse „Vertas“ skelbiamas kitas įdomus iššūkis – darbuotojai varžysis, kas per tam tikrą laiką nueina daugiausiai žingsnių. Rezultatai bus fiksuojami specialiomis programėlėmis, o nugalėtojai apdovanojami.“

Kaip teigia R. Narutavičė, sveikatingumo skatinimas – „Eastnine“ valdomų pastatų strategijos dalis. Net ir tarp renginių biurų darbuotojai bus specialiai skatinami naudotis laiptinėmis, vietoje liftų. „Neapsiribojame vien aukščiausių pastatų tvarumo reikalavimų įgyvendinimu. Jei pastatas tausoja gamtą ir aplinką, siekiame, kad ir jame dirbantis žmogus būtų sveikas, sąmoningas, vadovautųsi sveikos gyvensenos principais. „Eastnine“ netgi turi darbo poziciją specialistui, atsakingam už tai, kad minėti tikslai būtų įgyvendinti“, – sako „LEED Platinum“ bei „LEED O&M Platinum“ aplinkosaugos sertifikatais įvertinto verslo centro „3Burės“ vadovė.

Sėdėjimą prilygino rūkymui

Kad sveikatingumo klausimas sulaukia vis didesnio susidomėjimo tiek iš įmonių vadovų, tiek iš darbuotojų, pastebi ir žmogiškųjų išteklių specialistai. „Kadaise konvejerių darbininkams buvo skiriamos papildomos poilsio pertraukos arba dalinamas pienas už darbą kenksmingoje aplinkoje. Dabar siekiama ne suteikti kompensacijas, bet sukurti motyvuojančią, žmonių sveikatai palankią aplinką“, – pastebi GoodPeople.lt konsultantas, Personalo valdymo profesionalų asociacijos valdybos narys dr. Mantas Tvarijonavičius.

Pasak jo, kreipdamos dėmesį į sveikatingumą, organizacijos siunčia savo darbuotojams žinutę: „Mums rūpi, kad jūs gerai jaustumėtės ir būtumėte sveiki“. Suprantama, tai prisideda prie patrauklaus darbdavio įvaizdžio formavimo, o taip pat ir geresnių verslo rezultatų.

„Įmonės imasi pačių įvairiausių veiksmų - pavyzdžiui, „Barclays“ banko paslaugų centre darbuotojai buvo skatinami ne naudotis liftu, bet vaikščioti laiptais. Kitur vyksta sveikos gyvensenos mokymai, užsiimama mankšta, joga, o susirinkimuose bendraujama nebe sėdint, o stovint. Juk kai kurie sveikatos specialistai sėdėjimą biure jau net lygina su rūkymu. Kalbant apie pastarąjį įprotį, žinau ne vieną įmonę, kuri cigarečių atsisakyti bandančius darbuotojus skatina finansiškai“, – pavyzdžiais dalinasi M. Tvarijonavičius.

 

 

Miego ritmas ir miego sezonai – kas tai?

Miego ritmas ir miego sezonai – kas tai?

Spalio 19d.

Kada turime keltis ir eiti miegoti, kad kitą rytą pabudę jaustumėmės žvalūs ir energingi? Vieno tobulo, universalaus miego recepto nėra. Mūsų miego kokybę veikia daugybė veiksnių – amžius, metų laikų kaita, individualūs kūno duomenys bei daugelis kitų išorinių bei vidinių stimuliatorių. Vis...


3 mobiliosios programos, padedančios akliesiems pažinti pasaulį

3 mobiliosios programos, padedančios akliesiems pažinti pasaulį

Spalio 18d.

Išmaniųjų technologijų revoliucija gerokai palengvino milijonų žmonių gyvenimus. Tačiau ar jos padėjo tiems, kurie kasdien susiduria su aplinkos keliamais iššūkiais? Baltosios lazdelės dieną, minimą spalio 15-ąją, siekiama ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į regos negalią turinčių žmonių...


Akių gydytoja rekomenduoja nuo 35 metų reguliariai tikrintis regėjimą

Akių gydytoja rekomenduoja nuo 35 metų reguliariai tikrintis regėjimą

Spalio 18d.

Akių gydytojai įsitikinę, kad šiandien galima išgydyti 80 proc. regėjimo sutrikimų, tačiau daugelis suskuba savo akių būkle rūpintis tik tuomet, kai pasireiškia pirmieji nemalonūs pojūčiai – sausumas, perštėjimas, vaizdas lyg per rūką. Sveikatos specialistai pataria tikrintis ir stiprinti...


Technologijos ir sveikata: kaip išvengti negalavimų?

Technologijos ir sveikata: kaip išvengti negalavimų?

Spalio 18d.

Akių paraudimas, pablogėjęs matymas, bendras silpnumas, galvos skausmai – tai tik maža dalis simptomų, kurie ištinka daug laiko prie kompiuterio ar kitų išmaniųjų įrenginių praleidžiančius žmones. Pasak sveikatos specialistų, nuo išmaniųjų technologijų kenčia ne tik akys ar stuburas, bet...


J. Olekas: „Turime apmokyti gydytojus ir pacientus, kaip pamatyti pirmus su vėžiu susijusios trombozės simptomus“

J. Olekas: „Turime apmokyti gydytojus ir pacientus, kaip pamatyti pirmus su vėžiu susijusios trombozės simptomus“

Spalio 17d.

Trečiadienį Europos Parlamente (EP) (Briuselis) europarlamentaro Juozo Oleko iniciatyva buvo organizuota diskusija „Su vėžiu susijusi trombozė ir ES darbotvarkė gydant vėžį 2019 - 2024“. Prie diskusijos organizavimo prisidėjo Europos trombozės ir hemostazės sąjunga (EHTA). Su vėžiu...


Šiemet dvigubai daugiau registruotų hepatitų - dominuoja lėtiniai C hepatitai

Šiemet dvigubai daugiau registruotų hepatitų - dominuoja lėtiniai C hepatitai

Spalio 17d.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, per aštuonis šių metų mėnesius užregistruoti 184 susirgimai hepatitais ir tai, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, beveik pustrečio karto daugiau (2,5 k. arba 74 atvejai 2018 m. per 8 mėnesius).


Brangus maistas per brangus išmesti. Refleksijos Pasaulinės maisto dienos proga

Brangus maistas per brangus išmesti. Refleksijos Pasaulinės maisto dienos proga

Spalio 16d.

Spalio 16-ąją pasaulis švenčia Maisto dieną. Švęsti tikrai yra ką – gyvename maisto pertekliaus laikais. Kupinos parduotuvių lentynos, sklidini šaldytuvai ir virtuvės spintelės, gausiai nukrauti stalai ne tik per didžiąsias šventes – kasdien.


Analogų neturinti sensorinė įranga gelbsti ypatingų poreikių vaikus

Analogų neturinti sensorinė įranga gelbsti ypatingų poreikių vaikus

Spalio 16d.

Gausiai besikuriantys socialiniai verslai Lietuvoje įgauna vis didesnę svarbą ir pagreitį. Tarp tokių inovatyvių verslų – unikalia ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje sensorinių erdvių terapija su specialių poreikių vaikais užsiimantys „Penki pojūčiai“. Šio socialinio...


Sveikas gyvenimo būdas nuo gripo komplikacijų neapsaugos

Sveikas gyvenimo būdas nuo gripo komplikacijų neapsaugos

Spalio 15d.

Artėjant kasmetiniam gripo sezonui prie gydytojų kabinetų ilgėja eilės norinčiųjų pasiskiepyti, o skiepų priešininkai užgula klaviatūras bandydami juos išgąsdinti pseudomokslinėmis žinutėmis, treti teigia esą sveikas gyvenimo būdas geriau nei skiepas. VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros...


Biržuose moteris bandė papirkti Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos darbuotoją

Biržuose moteris bandė papirkti Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos darbuotoją

Spalio 15d.

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos Panevėžio teritorinio skyriaus Biržų asmenų aptarnavimo vietoje negalios vertinimo procedūros metu klientė bandė papirkti tarnybos darbuotoją duodama 100 eurų kyšį.


Pasaulinę rankų plovimo dieną ir specialistų raginimas nepersistengti

Pasaulinę rankų plovimo dieną ir specialistų raginimas nepersistengti

Spalio 15d.

Spalio 15 d. minima Pasaulinė rankų plovimo diena. Sveikatos specialistai teigia, kad rankas reikia plauti ne tuomet, kai jos purvinos, o kur kas dažniau. Vis tik socialiniame tinkle pasiteiravus, kaip dažnai žmonės plauna rankas, specialistai paragino nepersistengti, jeigu tiesioginis darbas...


Gydytoja: rankos pirštų neužtektų suskaičiuoti vaikus, kuriems buvo patvirtinta gripo diagnozė

Gydytoja: rankos pirštų neužtektų suskaičiuoti vaikus, kuriems buvo patvirtinta gripo diagnozė

Spalio 15d.

Atsikėlus ryte čiaudint, kosint, sloguojant, karščiuojant, žmonėms gan sunku suprasti ar tai yra gripas, ar tiesiog peršalimas. Antakalnio poliklinikos šeimos gydytojos Gintarė Nemuraitė ir Agneška Neciunskienė dalinasi žiniomis apie gripą, kuo jis skiriasi nuo paprasto peršalimo ir kaip galime...


Vyturiai ir pelėdos: kaip nustatyti vidinį savo kūno laikrodį?

Vyturiai ir pelėdos: kaip nustatyti vidinį savo kūno laikrodį?

Spalio 11d.

Šokate iš lovos vos pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams? O gal kiekvieną rytą suskambus žadintuvui daugybę kartų spaudinėjate mygtuką SNAUSTI? Mūsų miego ritmą reguliuoja vidinis kūno laikrodis – asmeninis polinkis keltis ir eiti miegoti panašiu paros metu. Atsižvelgiant į...


Socialinė kampanija kviečia dovanoti kaniterapijos užsiėmimus sunkumų patyrusiems vaikams

Socialinė kampanija kviečia dovanoti kaniterapijos užsiėmimus sunkumų patyrusiems vaikams

Spalio 11d.

Spalio mėnesį Lietuvoje startavo socialinė iniciatyva, kurios tikslas – užtikrinti tęstinius terapijos su šunimis užsiėmimus vaikams, kuriais rūpinasi organizacija „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“. Kaniterapija padeda smurtą patyrusiems bei apleistiems vaikams ir yra taikoma nuo...


Aušra Bružienė: krūties vėžys – kaip draugas, kuris visada yra šalia

Aušra Bružienė: krūties vėžys – kaip draugas, kuris visada yra šalia

Spalio 11d.

„Pastaraisiais metais gyvenimas buvo toks turiningas, kad aš neturėjau laiko sirgti“, - istoriją apie laimėtą kovą su vėžiu pradeda Aušra Bružienė. Moteriai buvo diagnozuotas III stadijos krūties vėžys, ji perėjo visus vėžio gydymo etapus, galiausiai buvo atlikta ir krūties...


Sveikata ir šiluma vienoje lėkštėje: atraskite trintas daržovių sriubas iš naujo

Sveikata ir šiluma vienoje lėkštėje: atraskite trintas daržovių sriubas iš naujo

Spalio 11d.

Sukate galvą, kaip vertingai panaudoti morkas, salierus, kopūstus, moliūgus ar kitas sezonines daržoves, kurias vis dar vežate iš sodo ar šviežias perkate parduotuvėje? Maisto ir sveikatos ekspertai ragina prisiminti vieną pagrindinių šaltojo sezono patiekalų – šildančias trintas daržovių...


Norite būti sveiki – rudenį venkite rankos paspaudimo ar pakštelėjimo į skruostą

Norite būti sveiki – rudenį venkite rankos paspaudimo ar pakštelėjimo į skruostą

Spalio 11d.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras bei vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad šalyje siaučiant peršalimui ir prasidedant gripui, verta atsisakyti rankos paspaudimo ar pakštelėjimo į žandą. Minint pasaulinę rankų plovimo dieną sveikatos specialistai primena, kad tinkamai,...


Ne be mūsų abejingumo namais buvusiems kaliniams tampa įkalinimo įstaigos, sako M. Bliumenzonienė

Ne be mūsų abejingumo namais buvusiems kaliniams tampa įkalinimo įstaigos, sako M. Bliumenzonienė

Spalio 11d.

Lietuvos visuomeninės organizacijos nepajėgios vien savo jėgomis tempti buvusių kalinių integravimo į visuomenę naštos. Lietuvos kalinių globos draugijos reabilitacinio centro vadovės Mildos Bliumenzonienės teigimu, net ir esant tokiai mažai pagalbai į įkalinimo įstaigas nebegrįžta net 40 proc....


Kodėl svarbu pykti?

Kodėl svarbu pykti?

Spalio 10d.

Net 1 iš 4 pasaulio žmonių bent kartą savo gyvenime patiria psichikos sveikatos sunkumų. Mokslininkų teigimu, negebėjimas atpažinti savo emocijas bei tinkamai reaguoti į jas, turi neigiamą poveikį visai visuomenės gerovei. Minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną tai patvirtina ir Vilniaus...


Košė nenuobodžiai – 3 netikėti ir maistingi receptai košės dienai

Košė nenuobodžiai – 3 netikėti ir maistingi receptai košės dienai

Spalio 10d.

Pasaulyje minint košės dieną, vis garsiau kalbama apie šio universalaus patiekalo atgimimą – tiek socialiniuose tinkluose, tiek madinguose restoranuose, tiek ir kiekvienoje virtuvėje. Tačiau košės samprata iš esmės pasikeitė – nuobodžią pilką masę pakeitė įvairiausi ingredientai,...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9