Rugpjūčio 4d. Antradienis

Šokoladas antioksidantas – odos atjauninimo terapijai

Birželio 19d.
Šokoladas antioksidantas – odos atjauninimo terapijai

Kasdienis grožio ritualas su juodojo šokolado papildu!

„Tik turtingas kilmingasis gali leisti sau šį gėrimą, nes jis geria... pinigus“ – taip apie šokoladą rašė renesanso istorikai. Dabar šis, kiekvienam prieinamas desertas vadinamas maža nuodėme su privalumais. Pasirinkus kokybišką juodąjį šokoladą padidinsite antioksidantų, kurie gražina odą, kiekį, gerės nuotaika ir kraujotaka. Šokoladą valgome mažiausiai 4000 metų, ar įmanoma jo sudėtį pagerinti? Kembridžo universiteto mokslininkai po dešimtmečio darbo laboratorijose ir tyrimų ligoninėse sukūrė kai ką netikėto – šokoladą, gerinantį odos būklę, stabdantį senėjimą, gerina odos prisotinimą deguonimi!

Viena „Esthechoc“ plytelė per dieną gali pagerinti odos parametrus vos per 3 savaites.

Šokoladas „kitaip“ ESTHECHOC - natūralus vitaminų ir antioksidantų rinkinys

Kuo šokoladas ypatingas? Dėl vitaminų A ir E, kurie yra gražios odos sinonimai. Dar daugiau – jie labai svarbūs  imunitetui, sveikai nervų sistemai, širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai. Lūžinėjantys nagai, išsausėjusi oda, nuovargis išduoda vitamino A stoką. Vitamino E trūkumas gali sukelti ar paaštrinti odos ligas – ypač uždegimus ir bėrimus, gali sustreikuoti virškinimas. Vitaminas C, kuris asocijuojasi su citrinos rūgštumu, naudingas ne tik stiprinant imunitetą, bet ir trokštant skaisčios, lygios odos. „Citrininis“ vitaminas skatina kolageno, atsakingo už odos elastingumą, gamybą, padeda apsaugoti nuo žalingų UV spindulių, kurie sendina odą.

Kokybiško juodojo šokolado sudėtyje natūraliai yra ir flavonoidų – antioksidantų, kurie kovoja su vėžinėmis ląstelėmis ir mažina uždegimus. Kas ypač svarbu nenorintiems raukšlių – flavonoidai gina odą nuo ultravioletinių spindulių poveikio bei kovoja su laisvaisiais radikalais, todėl lėtina senėjimą.

Skamba puikiai – juodąjį šokoladą verta įtraukti į savo mitybą ir laikyti tai ne tik skonio, bet ir grožio ritualu. Su sąlyga – jei nesišalinate desertų. Tačiau mokslas sugebėjo dar labiau pagerinti šokoladą – sukoncentravo gerąsias savybes ir praturtino rožinės spalvos galia, kad galėtume mėgautis be sąžinės graužimo.

Rožinis astaksantinas – ypatinga jėga prieš raukšles

Klinikiniai tyrimai Adenbruko ir Kembridžo universiteto ligoninėje su 3000 dalyvių įrodė, kad jų sukurtas šokoladas – gerokai daugiau nei desertas. Jis yra labai naudingas sveikatai ir grožiui funkcinis maistas. Britų sukurtas maisto papildas pristabdo odos senėjimo procesus ir vertingai papildo odos priežiūrą iš išorės.

Juodasis šokoladas savo sudėtyje savaime turi vertingų medžiagų, kurios naudingos ir kraujotakai, ir smegenų veiklai bei puoselėja odą. Mokslininkai suprato – ne visi drįsta mėgautis šokoladu be kaltės jausmo. O jame esančių vitaminų ir antioksidantų koncentracija gali būti geresnė. Be to, suvokta, kad vertingos medžiagos prastai įsisavinamos be vieno svarbaus elemento – karotenoido astaksantino. Tai yra pigmentas, suteikiantis vaisiams ir daržovėms rausvą lašišos atspalvį. Žuvys, krevetės, flamingai, mintantys Haematococcus pluvialisdumbliais su šiuo pigmentu, patys nusidažo rausva spalva.

Galbūt rožinė atrodo nerimtai, bet pigmentas astaksantinas užtikrina stipresnį natūralių šokolado veikliųjų medžiagų (vitaminų, antioksidantų) įsisavinimą. O ir pats astaksantinas visai ne juokais saugo odą – jis yra 110 kartų galingesnis nei vitaminas E ir netgi 6000 kartų stipresnis už vitaminą C kovoje su laisvaisiais radikalais. Dėl šių puikių pigmento savybių ir dėl to, kad pagerina vertingųjų šokolado medžiagų įsisavinimą, Kembridžo universiteto tyrėjai sukūrė šokoladą su astaksantinu „Esthechoc“, kurį jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

Šokoladas be jokio kaltės jausmo

Šis unikalus maisto papildas ne tik praturtina organizmą, bet ir yra mažai kaloringas, todėl nejausite jokios kaltės per dieną suvalgydami ypatingo šokolado gabalėlį. Vienoje „Esthechoc“ grožio šokolado porcijoje yra tiek vertingojo astaksantino, kiek 300 g lašišos. Tačiau tiek lašišos sudaro 500 kalorijų, o vienas gabalėlis (7,5 g) ypatingojo papildo-deserto – tik 38 kalorijas. Be to, mokslininkų sukurto vieno gabalėlio šokolado naudingųjų medžiagų koncentracija prilygsta 100 gramų įprasto šokolado – kas būtų net 600 kalorijų. Tokie kiekiai šokolado, tuo labiau kasdien, labiau pakenktų nei padėtų sveikatai ir grožiui. Tačiau mokslas sugebėjo sukoncertuoti tai, ką geriausio turi gamta, į vieną nenuodėmingą plytelę.

Viename „Esthechoc“ gabalėlyje – koncentruoti vitaminai ir antioksidantai, kurie užtikrintai kovoja su odos senėjimu, uždegimais, padeda įveikti vėžines ląsteles, saugo nuo žalingų saulės spindulių ir užtikrina odai reikalingą deguonies kiekį. Vartodami po vieną tik iš natūralių medžiagų pagaminto šokolado gabalėlį kasdien bent 3 savaites pastebėsite, kad oda gražesnė, savijauta geresnė ir nevargina saldaus maisto potraukis. Unikalios technologijos šokoladas-maisto papildas puikiai tinka atsigaunant po grožio procedūrų, operacijų, kai nusilpęs organizmas. Gardžiuokitės „Esthechoc“ gabalėliu po saulės vonių, sunkios darbo savaitės be jokio sąžinės graužimo!

 

Namuose užsiveisė blusos: kaip jų atsikratyti?

Namuose užsiveisė blusos: kaip jų atsikratyti?

Liepos 21d.

Pagrindinė blusų įsikūrimo vieta – gyvenamųjų namų ar kitų patalpų rūsiai, pirmųjų aukštų butai bei laiptinės. Čia jos pirmiausia puola naminius gyvūnus ir jais maitinantis veisiasi, todėl gyvenamuosiuose būstuose blusas dažniausiai išplatina katės ir šunys. Blusos masiškai dauginasi...


„Pleistriukų sezonas“: vasaros traumos ir ką daryti susižeidus

„Pleistriukų sezonas“: vasaros traumos ir ką daryti susižeidus

Liepos 17d.

Vaistininkai vasarą vadina „pleistriukų sezonu“. Daug laiko būnant gamtoje, daugelis laiką leidžia aktyviau, o dėl to dažniau patiria smulkių ir didesnių traumų – galimos žaizdos, mėlynės, blogiausiu atveju – lūžę kaulai. „Eurovaistinės“ vaistininkai sako, kad...


Daliai senjorų naujoji priemokų už vaistus kompensavimo tvarka kelia klausimų

Daliai senjorų naujoji priemokų už vaistus kompensavimo tvarka kelia klausimų

Liepos 17d.

Prieš dvi savaites įsigaliojo tvarka, suteikianti galimybę kai kuriems asmenims vaistinėse nemokamai įsigyti kompensuojamų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių. Vaistininkai pastebėjo, kad didelė dalis ateinančiųjų nežino, ar jie gali pretenduoti į nemokamas priemones.


Gydytoja pataria: kaip vasarą stiprinti kūdikio imunitetą

Gydytoja pataria: kaip vasarą stiprinti kūdikio imunitetą

Liepos 16d.

Kūdikio mityba kuria pagrindą vaiko sveikatai. Maistas, kurį kūdikis gauna pirmaisiais gyvenimo metais, svarbus ne tik kūdikystėje. Mityba pirmaisiais metais turi įtakos ir vėlesnei vaiko raidai bei jo sveikatai. Vasara – metas, kuomet kūdikių ir vaikų sveikatai vertingų produktų apstu...


Tarptautinė mokslininkų komanda vertins alkoholio kontrolės poveikį Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse

Tarptautinė mokslininkų komanda vertins alkoholio kontrolės poveikį Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse

Liepos 16d.

Lietuvos ir Kanados mokslininkai pradeda mokslinį tyrimą, norėdami įvertinti Lietuvos ir kitų Baltijos šalių alkoholio kontrolės politikos pokyčius. Tyrėjai sieks nustatyti, kaip alkoholio kontrolės priemonės paveikė žmonių sveikatą ir ekonomiką, taip pat vertins, ar tai padėjo sumažinti eismo...


Supimo liga: ką daryti, kad vasaros kelionės automobiliu netaptų kančia?

Supimo liga: ką daryti, kad vasaros kelionės automobiliu netaptų kančia?

Liepos 16d.

Šią vasarą keliones lėktuvais dauguma iškeitė į išvykas po Lietuvą ar kaimynines šalis automobiliu ar autobusu, tačiau ne visiems tokios kelionės – vienas malonumas. Vilnietė Emilija pasakoja, jog jau nuo vaikystės ilgesnes šeimos išvykas ar mokyklines ekskursijas autobusu prisimena kaip...


Nėščiųjų patikros metu išaiškinti 63 sifilio atvejai

Nėščiųjų patikros metu išaiškinti 63 sifilio atvejai

Liepos 16d.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro stebėsenos duomenimis, nėščiųjų patikros metu Lietuvoje išaiškinti 63 sifilio atvejai per pastaruosius penkerius (2015–2019) metus. Taip pat šiuo laikotarpiu užregistruoti keturi įgimto sifilio atvejai.


Dažniausiai gyventojai susižaloja būdami namuose, rodo apklausa

Dažniausiai gyventojai susižaloja būdami namuose, rodo apklausa

Liepos 16d.

Pagal patiriamų traumų kiekį namai anaiptol nėra saugiausia vieta – greičiau atvirkščiai. Lietuvos gyventojai namuose kur kas dažniau nei darbe ar lauke patiria traumų, susižalojimų bei apsinuodijimų, kurių negali išspręsti be medikų pagalbos, atskleidė reprezentatyvi „Spinter...


Susipažinkite: itin naudingas vaistinis augalas sveikatai gerinti – siauralapis gaurometis

Susipažinkite: itin naudingas vaistinis augalas sveikatai gerinti – siauralapis gaurometis

Liepos 14d.

Vaikščiodami pievomis ir pamiškėmis dažnai tik gėrimės augalų grožiu, tačiau verta žinoti, kad dauguma jų – vertingi vaistiniai augalai. Pastaruoju metu išskirtinis dėmesys skiriamas siauralapiui gauromečiui (Chamerion angustifolium (L.) Holub.), kuris naudojamas nuo bitininkystės iki...


Karantinas dar labiau pagilino atliekų krizę: ekspertai pataria, kaip išsirinkti aplinkai draugiškiausią maišelį

Karantinas dar labiau pagilino atliekų krizę: ekspertai pataria, kaip išsirinkti aplinkai draugiškiausią maišelį

Liepos 10d.

Karantino metu socialiniai tinklai mirgėjo įvairiausiomis gamtos nuotraukomis, skelbiančiomis, kad gamta ir Žemė valosi. Vieni džiaugėsi švarėjančiais vandens telkiniais, kiti – į kiemą užsukančiomis stirnomis ar lapėmis. Visgi, viskas nėra taip optimistiška, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio....


Nuo metų pradžios – 14 žuvusių darbe

Nuo metų pradžios – 14 žuvusių darbe

Liepos 10d.

Per pirmąjį šių metų pusmetį Valstybinė darbo inspekcija (VDI) gavo 14 pranešimų apie įvykius darbe, dėl kurių darbuotojai mirė, ir 58 pranešimus apie įvykius darbe, kurių metu buvo sunkiai pakenkta darbuotojų sveikatai.


Ilgai laukta karantino pabaiga: kokiomis sveikatos problemomis po pandemijos skundžiasi lietuviai

Ilgai laukta karantino pabaiga: kokiomis sveikatos problemomis po pandemijos skundžiasi lietuviai

Liepos 10d.

Lietuvoje oficialiai pasibaigus karantinui, poliklinikose ir kitose medicinos įstaigose nusidriekė pacientų eilės, todėl žmonės vis dažniau dėl savo problemų konsultuojasi ir su vaistininkais. Jie pasakoja, kad baimei apsikrėsti koronavirusu visuomenėje mažėjant, ima ryškėti, kad daugiausiai...


Kasdien po 40 kilometrų nueinanti senjorė gyvenimo be vaikščiojimo neįsivaizduoja

Kasdien po 40 kilometrų nueinanti senjorė gyvenimo be vaikščiojimo neįsivaizduoja

Liepos 9d.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) besirūpinantiems savo sveikata rekomenduoja kasdien nueiti bent po 10 tūkst. žingsnių ir taip apsisaugoti nuo pasyvaus gyvenimo būdo sukeliamų lėtinių ligų. Tuo metu Kaune gyvenanti senjorė Aldona Indriulienė kasdien nužingsniuoja šešis kartus daugiau –...


Lietuva jungiasi prie pasaulinės kampanijos neišnešiotiems naujagimiams ir jų šeimoms

Lietuva jungiasi prie pasaulinės kampanijos neišnešiotiems naujagimiams ir jų šeimoms

Liepos 9d.

Neatskirkite. Kartu vardan didesnio artumo (angl. Zero separation. Together for better care!) – su tokiu šūkiu šiandien visame pasaulyje pradedama kampanija, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į koronaviruso aiškiai parodytą problemą – neišnešiotų naujagimių atskyrimą nuo...


Nemokamai jodo tabletes gaunantys gyventojai perspėjami nevartoti jo be reikalo

Nemokamai jodo tabletes gaunantys gyventojai perspėjami nevartoti jo be reikalo

Liepos 9d.

Šią savaitę kai kuriose Lietuvos vietovėse, esančiose arčiausiai Astravo, pradėta dalinti kalio jodido tabletes. „Eurovaistinės“ farmacijos specialistai paaiškina, kodėl jodo tablečių griebiamasi branduolinių nelaimių metu ir kuo jodas apskritai svarbus mūsų organizmui.


Sužinokite, ar priklausote pneumokokinės infekcijos rizikos grupei - priklauso nemokami skiepai

Sužinokite, ar priklausote pneumokokinės infekcijos rizikos grupei - priklauso nemokami skiepai

Liepos 9d.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai primena, kad pneumokokine infekcija daugiausia serga ikimokyklinio amžiaus vaikai bei vyresni nei 65 metų asmenys ir asmenys, sergantys įvairiomis lėtinėmis ligomis. Rizikos grupei priklausantys vaikai ir suaugę pasiskiepyti nuo pneumokokinės...


Nuo koronaviruso atsigaunančioje darbo rinkoje empatijos ženklų nedaugėja – apklausa

Nuo koronaviruso atsigaunančioje darbo rinkoje empatijos ženklų nedaugėja – apklausa

Liepos 9d.

Lietuvos darbo rinką pavasarį gerokai supurtęs koronavirusas dirbančiųjų nuostatos nepakeitė: jie ir toliau mano, kad neįgaliesiems šalia jų ne vieta. 4-i iš 10-ies šalies gyventojų laikosi savo įsitikinimo, kad jų darbovietė nebūtų tinkamu tramplinu, galinčiu padėti integruotis žmonėms su...


„Kvapų nakties“ magija VDU Botanikos sode: panaudosime visus turimus pojūčius

„Kvapų nakties“ magija VDU Botanikos sode: panaudosime visus turimus pojūčius

Liepos 8d.

Vienas laukiamiausių Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo renginių „Kvapų naktis“ liepos 17 d., penktadienį, kvies pažinčiai su kvepiančiu, nepažintų formų, skonių ir savybių augalų pasauliu. Renginyje lankytojų lauks daugybė netikėtų potyrių ir pramogų, o žinių bagažą pildys...


UNAIDS paskelbė naują ŽIV stebėsenos ataskaitą

UNAIDS paskelbė naują ŽIV stebėsenos ataskaitą

Liepos 8d.

Jungtinių Tautų AIDS programa (UNAIDS) šią savaitę paskelbė ŽIV/AIDS atsako stebėsenos pasaulinę ataskaitą, kurioje pažymima, kad 2020 metų pasauliniai ŽIV tikslai nebus pasiekti dėl labai skirtingos šalių pažangos. Be to, COVID-19 pandemija pristabdė ŽIV progresą, todėl AIDS atsakas gali...


Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia vasarą praleisti sveikiau

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia vasarą praleisti sveikiau

Liepos 8d.

Prasidėjus vasaros atostogoms, tėvai kasmet pradeda sukti galvas, kaip užimti savo vaikus ir turiningai praleisti su jais laiką. Jau dešimt metų vilniečius skatinantis ir motyvuojantis gyventi sveikiau Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (Biuras) šią vasarą pirmą kartą...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9