Sausio 29d. Ketvirtadienis

Pristatyta pirmoji lietuviška dantų pasta

Spalio 14d.
Pristatyta pirmoji lietuviška dantų pasta

Didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamintoja "BIOK laboratorija" žengia į naują segmentą, pristatydama pirmąją lietuvišką dantų pastų seriją "Ecodenta", skelbiama kompanijos išplatintame pranešime spaudai.

Įmonės vadovo Lino Čereškos teigimu, daugiau nei du metus trukęs dantų pastų serijos "Ecodenta" kūrimo procesas leido ištirti rinką ir sukurti geriausiai pirkėjų poreikius atitinkantį produktą.

"Kurdami šias dantų pastas, didžiausią dėmesį skyrėme jų efektyvumui, todėl didžiuojamės, jog mūsų naują produktą įvertino Lietuvos sveikatos mokslų universiteto specialistai. Taip pat stengėmės užtikrinti aukščiausią šių dantų pastų kokybę, gamyboje naudodami natūralius arba ekologiškus priedus. Taigi, "Ecodenta" yra tikras lietuviškas produktas ne tik dėl gamybos proceso ir jame naudojamų medžiagų, bet ir dėl suteikto įvertinimo", – sako L. Čereška.

Naujausio, "BIOK laboratorija" užsakymu atlikto tyrimo duomenys rodo, jog lietuviams ideali dantų pasta turėtų būti medikų patvirtinta ir rekomenduojama (57 proc.), ekologiška, natūrali (38 proc.), o 12 proc. apklaustųjų teigia, jog pirmenybę teiktų lietuviškai dantų pastai. Tuo tarpu užsienyje pagamintas dantų pastas rinktųsi tik 5 proc. apklaustųjų.

L. Čereškos teigimu, įmonė tiki naujos produktų serijos, kurią sudaro keturios skirtingos dantų pastos, sėkme ir kelia sau ambicingus tikslus – per ateinančius metus, pagal pardavimus, planuoja patekti tarp penkių populiariausių dantų pastų Lietuvoje.

"BIOK laboratorija" įvertinusi, jog lietuviai vis dažniau pirmenybę teikia lietuviškiems gaminiams, "Ecodenta" įvedimo į rinką proga kartu su menininkų komanda pristatė fotoprojektą www.baltaibaltai.lt, kurio metu "nubalino" vienus žinomiausių Lietuvos miestų simbolių – Gedimino pilį, Šv. Onos bažnyčią, Trakų ir Kauno pilis, Klaipėdos Biržos tiltą – ir pasiūlė į šiuos statinius pažvelgti originaliau, iš šviesesnės pusės.

"BIOK laboratorija", kurdama dantų pastas apsvarstė ir eksporto galimybę. "Daugelis mūsų produktų yra eksportuojami, tad tokias pat galimybes numatėme ir "Ecodenta" dantų pastoms. Rinkdami pavadinimą taip pat atsižvelgėme į eksporto planus ir pasirinkome universalų, daugeliui Lietuvos ir užsienio vartotojų aiškų, suprantamą pavadinimą", – sako pirmąją lietuvišką dantų pastą pristačiusios įmonės vadovas.

Prekyboje jau pasirodžiusią dantų pastą "Ecodenta" pirkėjai gali rinktis iš keturių rūšių – balinamąją su mėtų aliejumi ir šalavijų ekstraktu, daugiafunkcę su septynių žolelių ekstraktu, dantų pastą jautriems dantims su ramunėlių, alavijų ekstraktais ir žemuogių kvapo dantų pastą vaikams su Lietuvos ekologiniame ūkyje užaugintų morkų ekstraktu. Visos dantų pastos papildytos dantis stiprinančiu kalcio šaltiniu "Kalident".

"BIOK laboratorija" investicijos į naują dantų pastų seriją "Ecodenta" ir jos gamybai bei fasavimui skirtą įrangą siekia daugiau nei 0,5 mln litų.

Didžiausias Lietuvos kosmetikos gamintojas "BIOK laboratorija", turintis prekės ženklus "Margarita", "Rasa", "Aras" ir "Thai", kuria ir gamina daugiau nei 150 skirtingų veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonių. 2011 m. trijų ketvirčių įmonės apyvarta siekia beveik 12 mln. litų arba 17 proc. daugiau, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

Parengta pagal įmonės išplatintą pranešimą spaudai


12 būdų užauginti džiugius vaikus

12 būdų užauginti džiugius vaikus

Sausio 28d.

Esate pavargę nuo barnių, pavydo ir savanaudiškumo? Vaikai yra natūraliai savimi susirūpinę materialistai. Tačiau gera naujiena ta, kad dėkingumo išmokstama. O iš dėkingumo plaukia džiaugsmas. Štai 12 būdų, kaip išmokyti vaikus dėkingumo ir kurti džiaugsmingesnius namus.


Tad Pacholczyk. Kas slypi vaikų vakcinavime nuo lytiškai plintančių ligų

Tad Pacholczyk. Kas slypi vaikų vakcinavime nuo lytiškai plintančių ligų

Sausio 28d.

Paskutinė sausio savaitė Europoje skirta gimdos kaklelio vėžio prevencijai. Gimdos kaklelio vėžys – vienas dažniausių moterų onkologinių susirgimų. Mokslininkai teigia, kad dažniausiai šį vėžį sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV), perduodamas lytiniu keliu. Šio viruso nešiotojai yra...


Naujagimiai Lietuvoje tiriami dar detaliau

Naujagimiai Lietuvoje tiriami dar detaliau

Sausio 28d.

Nuo šiol medikai gali dar geriau nemokamai ištirti naujagimius. Šioje srityje Lietuva aplenkė kitas Europos šalis. Nuo sausio atliekami du papildomi nauji tyrimai kūdikiams, kuriais galima geriau įvertinti jų sveikatos būklę ir iš karto diagnozuoti ligas.


Vaikai – ne daiktas, kurį įsigyjame

Vaikai – ne daiktas, kurį įsigyjame

Sausio 28d.

Pasaulyje vis dažniau gerokai daugiau žmonių miršta negu gimsta. Vieni, kad tai pakeistų, siūlo remti daugiavaikes šeimas, didinti išmokas už antro vaiko gimimą ir pan. Tačiau esama šeimų, kurie nori turėti vaikų, bet negali. Pagal PSO (Pasaulinės sveikatos organizacijos) apibrėžimą,...


TOBULAS ŠV.VALENTINO DIENOS SCENARIJUS!

TOBULAS ŠV.VALENTINO DIENOS SCENARIJUS!

Sausio 20d.

Ne paslaptis jog dauguma laukiame Šv. Valentino dienos . Tad šia proga siūlome pasinaudoti išties geru pasiūlymu – palepinti save ELOS procedūrą veidui.
Nustebink savo artimąjį padovanodamas dovanų kuponą.


Ekspertė: dirbti su šeima reikia nuo nėštumo

Ekspertė: dirbti su šeima reikia nuo nėštumo

Sausio 13d.

Siekiant sumažinti smurtą artimoje aplinkoje ir visuomenėje, vaikus supratimo apie dviejų žmonių santykius reikia pradėti mokyti jau mokykloje. Tuo įsitikinusi Vilniaus miesto krizių centro direktorė Nijolė Dirsienė. Anot jos, nesmurtinio bendravimo šeimos turėtų būti mokomos nuo pat planavimo...


Unikali operacija nevaikštančiam pacientui leido atsistoti ant kojų

Unikali operacija nevaikštančiam pacientui leido atsistoti ant kojų

Sausio 12d.

Kauno klinikų neurochirurgai pirmą kartą atliko operaciją, kurios metu į blyškiuosius smegenų branduolius implantavo elektrodus ir neurostimuliatorių reta ir sunkia liga – distonija – sergančiam vaikui. Iki tol nejudėjęs ligonis vaikšto ir pamažu grįžta į normalų gyvenimo ritmą.


Vilniuje atidaromas naujas vaikų darželis

Vilniuje atidaromas naujas vaikų darželis

Sausio 11d.

Vilniuje, Santariškių mikrorajone penktadienį atidaromas naujas vaikų lopšelis-darželis. Tai antrasis darželis Vilniuje pastatytas jau nepriklausomos Lietuvos laikotarpiu, pranešė sostinės savivaldybė. Beveik 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate įsikūrusį naująjį Santariškių darželį galės...


Vaikams tėvų reikia labiau nei bendraamžių

Vaikams tėvų reikia labiau nei bendraamžių

Sausio 8d.

Siūlome kanadiečio vystymosi psichologo, tėvų konsultanto, 5 vaikų tėvo Gordono Neufeldo, parašiuso bestseleriu tapusią knygą „Laikykite savo vaikus“ (Hold On To Your Kids), mintis ir įžvalgas. G. Neufeldas teigia, kad vaikams, taip pat ir paaugliams yra daug svarbesnis ryšys su...


Vaikams – vertybės, suaugusiesiems – pseudovertybės...

Vaikams – vertybės, suaugusiesiems – pseudovertybės...

Sausio 8d.

Būna, neretai einu gatve, pamatau kokį mažylį tėvo glėbyje ar įsikibusį mamai į ranką ir negaliu sulaikyti džiaugsmo šypsenos. Net nežinau, kodėl. Apskriti veidukai, mažos akytės,– jie tokie mieli, tokie ypatingi... Taip, vaikai kitokie nei suaugusieji. Jie skiriasi ne tik savo išore, bet...


Kartų skirtumai, arba kas ateis po kartos Z?

Kartų skirtumai, arba kas ateis po kartos Z?

Sausio 8d.

Jei tėvai, darželių auklėtojai, mokytojai ar darbdaviai labiau pasigilintų į kartų skirtumus, būtų mažiau nusivylimų, nesusipratimų, maišto, o galbūt ir sulaužytų likimų. Taip mano dr. Raimonda Alonderienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, analizuojanti kartų skirtumus.


Slidinėjimo pramogos: ką verta žinoti

Slidinėjimo pramogos: ką verta žinoti

Sausio 6d.

Jau prasidėjo slidinėjimo karštligė. Ši pramoga daugeliui asocijuojasi su daugybe sniego, nuostabiais kalnų vaizdais ir adrenalinu, kai su vėjeliu lekiama nuo kalno. Ką reikėtų žinoti naujokams, kad mėgavimasis žiemos pramogomis būtų saugus ir po atostogų grįžtume sveiki?


Vaikų nevalgumas – rimta problema ar bandymas gudrauti?

Vaikų nevalgumas – rimta problema ar bandymas gudrauti?

Sausio 6d.

Dauguma tėvų augindami mažylius susidūrė su jų apetito stokos problema. Kartais mažyliai nevalgo dėl kaprizų, tačiau jei vaikas visada sako, kad yra sotus, o jam akivaizdžiai krenta svoris, silpsta imunitetas, dažnėja sergamumas, reikėtų skubiai spręsti šią problemą.


Sportas šaltuoju sezonu

Sportas šaltuoju sezonu

Sausio 6d.

Atkeliavęs žvarbusis metų laikas net ir mėgstančiuosius aktyviai sportuoti priverčia sulėtinti tempą, o dalį jų – keliauti į sporto salę. Tačiau sporto klubai įkandami ne visiems. Išeitis – sportas gryname ore net spaudžiant šaltukui. Kokie tokio sportavimo pranašumai ir trūkumai bei...


Lietuvoje išaugo sergamumas gripu

Lietuvoje išaugo sergamumas gripu

Sausio 6d.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, Lietuvoje sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) šių metų pirmąją savaitę (gruodžio 29–sausio 4 d.) siekė 34,9 atv./10 tūkst. gyventojų. 52-ąją metų savaitę šis sergamumo rodiklis siekė 26,2 atv./ 10...


Iš PSDF rezervo gydymo įstaigoms siūloma padalyti 50 mln. litų

Iš PSDF rezervo gydymo įstaigoms siūloma padalyti 50 mln. litų

Sausio 6d.

Ligoninėms ir kitoms gydymo įstaigoms už šiemet suteiktas paslaugas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto rezervo ketinama skirti 50 mln. litų. Vyriausybė pirmadienį iš esmės pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui.


Vėžį dažnai lemia atsitiktinumas, o ne genai arba aplinka

Vėžį dažnai lemia atsitiktinumas, o ne genai arba aplinka

Sausio 5d.

Vėžiu dažnai susergama dėl „nesėkmės“ – įvykus atsitiktinėms mutacijoms ląstelėms dalijantis, o ne dėl paveldimų priežasčių ar aplinkos veiksnių, ketvirtadienį pranešė JAV tyrėjai. Sausio 2-ąją pasirodžiusiame žurnalo „Science“ numeryje paskelbtai studijai vadovavo...


„Šeimadienis“ – proga, kurios neverta praleisti

„Šeimadienis“ – proga, kurios neverta praleisti

Sausio 5d.

Sausio 10 d., šeštadienį, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks Vilniaus arkivyskupijos organizuojamas šeimos festivalis „Šeimadienis“. Apie artėjantį renginį, jo sumanymą, programą, dalyvius bei kita kalbamės su šventės organizatoriais – Vilniaus...


Ar maistui galima naudoti tik šaltą čiaupo vandenį?

Ar maistui galima naudoti tik šaltą čiaupo vandenį?

Sausio 4d.

Jei ruošdami maistą naudojate šaltą vandenį, tai neturėtumėte baimintis naudoti ir šiltą vandenį iš krano, teigia „Šiaulių energijos“ atstovas Justinas Visockas. „Norėjau sužinoti, ar karštą vandenį iš čiaupo galima gerti ir naudoti maistui? Arbatai? Draugė man sakė, kad tas...


Ar jūros druska tinkama maistui?

Ar jūros druska tinkama maistui?

Sausio 4d.

Bet kokios rūšies druska yra labai panašios sudėties, todėl nesvarbu, kaip ji išgauta, sako gydytoja dietologė Jūratė Dobrovolskienė. „Ar jūros druska tinkama vartoti maistui? O joduota druska tinkama tik šaltiems patiekalams ar ją galima berti ir į sriubas, ant kepsnių?“ –...

www.juara.lt

www.juara.lt

Ekologiškos ir natūralios kosmetikos ekspertai!
www.gentleday.lt

www.gentleday.lt

Gentle Day® - aukščiausios kokybės higieniniai įklotai.
www.elitemedicale.lt

www.elitemedicale.lt

Išsamūs širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai.
www.ozoklinika.lt

www.ozoklinika.lt

Implantacija, protezavimas, gydymas, balinimas, burnos higiena
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti MANOSVEIKATA.LT savaitraštį!

TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Šiuolaikinė homeopatija Šiuolaikinė homeopatija Šiuolaikinė homeopatija