Rugpjūčio 21d. Trečiadienis

Komentarai apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia, chemoterapija – genocidas?

Lapkričio 22d.
Komentarai apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia, chemoterapija – genocidas?

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą. Kaip šias sąmokslo teorijas vertina Lietuvos medikai?

Vėžys – tai grybelis

Teigiama, kad dar 1969 m. daktaras Richardas Day Pitsburge, garsių gydytojų auditorijoje, pareiškė, kad įmanoma išgydyti įvairių rūšių vėžį, bet ta informacija yra slepiama Rockefellerio fonde.

„Jei žmonės lėtai mirs nuo “vėžio ar dar nuo ko nors“, tai gali sulėtinti gyventojų prieaugio tempus", – apie neva artėjančią globalią visuomenės transformaciją perspėjo R.Day.

Kai kurių sąmokslo teorijų šalininkų nuomone, vyksta karas su žmogaus imunine sistema: pradedant pesticidais, herbicidais, baigiant vakcinacijomis, elektrognetinėmis ir mikrobangų technologijomis ir farmacijos preparatais.

Kai kurie gydytojai įsitikinę, kad vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes jis naikina ne tik vėžines, bet ir sveikas ląsteles, silpnina imuninę sistemą, kuri yra pagrindinis vėžio priešas.

Prieštaringai vertinamas gydytojas iš Italijos Tullio Simoncini mano, kad vėžys atsiranda dėl organizme vyraujančių grybelinių infekcijų. Vėžys – tai išvešėjęs grybelis Candida.

Pasak italo, tai – parazitinės prigimties mieliagrybis, gyvenantis net sveikų žmonių organizme: stiprus imunitetas Candida grybelį suvaldo, o jam nusilpus grybelis plinta po visą kūną ir sudaro piktybinius auglius.

Gydo natrio bikarbonatu?

„Chemoterapija, išskyrus kelias vėžio rūšis, taip pat ir radiacija, neefektyvi, sunaikina sveikas ląsteles ir patį žmogų. Imuninės sistemos likučiai nebesugeba suvaldyti Candida ląstelių. Grybelis pereina į kitus organus ir audinius. Vėžys išplinta po organizmą. Tie, kurie tarsi pasveiko po chirurginio įsikišimo ir chemoterapijos, gavo bombą su laikrodžio mechanizmu. Imunitetas suardytas", – neva teigia italas, kuris, būdamas onkologijos ir metabolinių pažeidimų srities specialistas, pasisakė prieš tradicinės medicinos intelektualinį konformizmą, tradicinius globalios vėžio epidemijos gydymo metodus.

Pasak italo, kuris neva nuo vėžio išgydė ne vieną žmogų, patikrinta pigi priemonė – natrio bikarbonatas, pagrindinė geriamosios sodos sudedamoji dalis.

T.Simoncini pacientai geria sodos tirpalą arba natrio bikarbonatas leidžiamas tiesiai į auglį prietaisu, primenančiu endoskopą. Gydytojas teigia, kad vėžiu sergančių žmonių organizme yra labai daug rūgščių, bet perspėja nemaišyti šio teiginio su skrandžio rūgštingumu, – jų žemas ph. Soda padeda atkurti organizmo šarmų ir rūgščių balansą. Vėžinės ląstelės žūva, nes jos neišgyvena šarminėje aplinkoje.

Žinoma, reikia keisti ir mitybą, ir atsisakyti žalingų papročių.

F.Taunytės nuomone, chemoterapija žlugdo

„Sergant vėžiu bet koks medžiagų apykaitos pakitimas yra gerai, bet vargu ar natrio bikarbonatas gali išgydyti nuo vėžio, – abejojo garsi 87 metų gydytoja, šešių knygų apie sveikatą autorė Filomena Taunytė. – Kai kurie apsišaukėliai viešai siūlo nesąmones. Pavyzdžiui, vienas ponas kraujo vėžį siūlo gydyti Atkinsono dieta,kurios laikantis galima valgyti neribotą kiekį turtingo baltymų maisto – mėsos, o atsisakoma daržovių, vaisių."

F.Taunytė tikina, kad chemoterapija išties žlugdo imuninę sistemą. Juolab apmaudu, kad žmonės chemoterapijai išleidžia labai daug pinigų, neretai tam atiduoda paskutinius centus. Gydytoja primena, kad prostitucijos, farmacijos verslai – pelningiausi pasaulyje.

Medikė prisiminė nuo vėžio mirusį charizmatiškąjį dainininką ir aktorių Vytautą Kernagį: „Vilniaus medikų konsiliumas nepatarė Vytautui taikyti chemoterapijos, bet jis nulėkė į Klaipėdą. Tas gydymas sutrumpino jam gyvenimą bent dvejais trejais metais.“

Kaip pavyzdį F.Taunytė mini ir Prezidentą Algirdą Brazauską, kuriam, moters žiniomis, Izraelio medikai nepatarė taikyti chemoterapijos.

„Yra stebuklų, kai chemoterapija išgydo kai kurias vėžio rūšis, bet tie atvejai reti, – tikina F.Taunytė. – Daug dažniau chemoterapija pakenkia, o toks gydymas kainuoja labai daug. Ir ne vienas žmogus be chemoterapijos išgyventų bent kelerius metus ilgiau. Juk tai – pasipelnymo šaltinis. Yra protingų, visko mačiusių medikų, kurie supranta, kas vyksta pasaulyje."

F.Taunytė prieš kelerius metus skaitė paskaitą Vilniaus universiteto Onkologijos institute. Medikai, sakė moteris, nelabai ja tikėjo, bet po paskaitos kai kurios medicinos seserys ir gydytojai jai prasitarė apie kai kuriuos viešai neskelbiamus dalykus.

Pasak F.Taunytės, vienas iš vėžio gydymo metodų yra ilgas badavimas. Organizmas sugeba suvirškinti vėžines ląsteles ir nežlugdo imuninės sistemos. Žinoma, tai žmogui ištverti yra labai sunku.
Kodėl tarpsta šarlatanai

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Pulmonologijos ir imunologijos klinikos vadovas profesorius Raimondas Sakalauskas kategoriškai paneigė sąmokslo teorijas.

„Yra labai nedaug medicinos sričių, kur būtų toks didelis mokslo įdirbis kaip onkologijoje. Yra netgi mokslas – onkogenetika“, – pradėjo pokalbį profesorius R.Sakalauskas, aiškindamas, kad vėžinės ląstelės – genetinis defektas, kai normali ląstelė praranda savo ypatybes, įgyja nekontroliuojamai augančios ląstelės bruožus ir tampa parazitu.

Garsus medikas mano: onkologija dar nepasiekė tokio lygio, kad žmonėms suteiktų maksimalios vilties. Būtent todėl veikia šarlatanai, užkalbėtojai, šamanai, kyla įvairios piramidės.

„Italo logika ir absurdiški gydymo metodai – iš tos pačios serijos, – teigė R.Sakalauskas, o išgirdęs apie vėžio gydymą natrio bikarbonatu, nusijuokė: – Nesąmonė. Kadaise soda gydydavo burnos mieliagrybį.“

Profesorius R.Sakalauskas kategoriškai nesutiko su teiginiu, kad chemoterapija nepadeda. Pridūrė, kad vėžį gydo ir naujoji biologinė terapija.

Chemoterapija yra vaistas-nuodas, kuris stipriai veikia smarkiai besidauginančias vėžines ląsteles.

„Svarbu, kiek su tuo stipriu nuodu pavyks nužudyti vėžinių ląstelių ir koks bus toksinis poveikis sveikiems audiniams, – kuo paprasčiau stengėsi išaiškinti R.Sakalauskas. – Skirtingos vėžio formos skirtingai reaguoja į vaistus. Yra navikų rūšių, kuriuos chemoterapija veikia labai efektyviai. Viena jų – krūties vėžys. Kai kurioms kitoms vėžio rūšims ji netaikoma, o jei taikoma, daro toksinį poveikį."

Naujosios biologinės terapijos kryptis – poveikis į vėžinėms ląstelėms būdingą mutaciją. Įvairios sąmokslo teorijos, da vinči kodai išprovokuoja visuomenės dėmesį ir suteikia šansą pasipelnyti. Tai sakydamas profesorius R.Sakalauskas pajuokavo, kad bloga reklama geriau nei jokios.

„Normalus gydytojas niekada neskiria sudėtingų, kombinuotų vaistų, kai galima skirti pigius ir paprastus, – sąmokslininkų teiginius, kad kažkoks klanas iš žmonių ligų siekia uždirbti pinigų, atrėmė R.Sakalauskas. – Beje, kažkodėl niekas iš tų sąmokslininkų nepamini, kiek infekcinių ligų išgydoma paprastais vaistais, kiek daug laiko ir jėgų tyrimams atiduoda mokslininkai, kiek naujovėms išleidžiama pinigų. Taigi kai kurie vaistai negali kainuoti kaip paprastas sūris ar aspirinas."
Vakarų ir Rytų medicina

Kategoriškai sąmokslininkus pasmerkė ir Vilniaus universiteto Onkologijos instituto profesorius fitoterapeutas Juozas Ruolia.

„Jei tie žmonės – medikai ar biologai, keista, kad jie nematė milijardų vėžio ląstelių, kurios suformuoja kitokius audinius?" – stebėjosi J.Ruolia.

Lankęsis Tailando, Vietnamo, Egipto, Kambodžos liaudies medicinos centruose, kur rengiami specialistai, J.Ruolia niekur nematė, kad vėžys būtų išgydomas tik adatų terapija ar žolėmis.

„Komunistai teroristai išbraukė iš vadovėlių biomediciną, tačiau ir Rytų medikai, ir Vakarų, naudoja chemoterapiją, spinduliavimą. Žinoma, tai reikia derinti su biomedicina. Tam, kad vėžys nepradėtų vystytis ar nepasikartotų, labai tinka augalinės kilmės medžiagos", – sakė ligonių mylimas fitoterapeutas J.Ruolia.
Kai kurios šių medžiagų prilimpa prie vėžio ląstelių receptorių, kaip ir cheminės medžiagos, ir padaro jas atpažįstamas imunitetui. Šis jas doroja. Bet nužudyti pakitusias, tapusias agresyvias, kad išliktų, vėžines ląsteles vien tik augalų medžiagos, žiemiai, ugniažolės praktiškai negali. Selenas pastebi net mutacijas, kad tai – piktybinė ląstelė.

Prekiautojų melai

„Taip, chemoterapija padaro žalos, bet ji pataisoma, o vėžys nukenčia labiau nei sveikosios ląstelės, – neabejojo J.Ruolia. – Būčiau nesveikas, jei kaip medikas biologas sakyčiau neteisybę ir klaidinčiau žmones, kad spinduliavimas ar chemoterapija nepadeda. Ir per tą mėnesį kitą, kol abejojama, klaidinama, antros stadijos vėžys išplinta ir virsta ketvirtos. Beje, spinduliavimas ir chemoterapija prasiskverbia pro imuninės sistemos žiedus, kurie apsupa vėžinius telkinius žmogaus organizme. Visos vėžinės ląstelės turi šešis kartus daugiau vandens nei sveikos, o spinduliai, praeidami pro gausų vandens telkinį, beveik viską paverčia vandenilio peroksidu, kuris susprogdina tą vėžinę ląstelę."

Dešimt metų klaidžiojęs „autoritetų" brūzgynuose, fitoterapeutas perspėja netikėti prekiautojų pasakomis apie atseit stebuklingas žoleles.

„Daigintų grūdų sultys išgydo vėžį? Tai – melas. Prekiautojai gal nemato pas mane apsilankančių mirštančių žmonių, netgi mokslininkų, kurie litrais gėrė tas sultis, valgė grūdus ir vis tiek iškeliavo į amžinybę. Tai, kad šios sultys veikia imunitetą, dar turi įrodyti moksliniai tyrimai", – piktinosi J.Ruolia.

Pasiteiravus apie italo T.Simoncini neva taikomą vėžio gydymo metodą natrio bikarbonatu, J.Ruolia teigė, kad viena yra tyrimai mėgintuvėlyje, antra – su pelėmis, trečia – su žiurkėmis, o ketvirta – su žmonėmis.
Žmogus – multi-maksi milijardų ląstelių sistema, jis turi savo elektrinę, biofizinę, biocheminę sistemą ir tie procesai, kurie vyksta žiurkėje, ne visada vyksta žmoguje.

„Tiesa, pašarminus organizmą, kraują, šlapimą, kad ph siektų 6–6,5 – sveikintinas dalykas, – apie italo taikomą gydymą natrio bikarbonatu kalbėjo J.Ruolia. – Nuo to ne tik vėžys neatsiranda, bet ir neįvyksta insultai, infarktai, neprogramuoti krešėjimai. Vyksta teigiami savireguliacijos procesai. Bet tai tik vienas teiginys iš visumos ir labai klaidinga teigti, kad tai gydo vėžį."

Badavimas? J.Ruolia kategoriškas: „Nekvailiokite! Tai – tik dar labiau alina organizmą. Teigti, kad kažkas suvirškinama nevirškinamajame trakte – nusikaltimas!“

Gyvenimas be vėžio

24 metus onkologijos srityje dirbantis žinomas specialistas J.Ruolia įsitikinęs, kad vėžys turi būti gydomas sujungus chemoterapiją, spinduliavimą ir natūralią mediciną.

Su Tibeto medikais vienuoliais bendravęs fitoterapeutas teigia, kad ir jie kai kuriais atvejais pritaria chemoterapijai.

Tiesa, Azijoje žmonės rečiau serga vėžiu, nes ten – kitas gyvenimo būdas, žmonės valgo mažiau mėsos ir daugiau daržovių, vaisių.

Prakalbęs apie tuos, kurių tarp mūsų nebėra – V.Kernagį, rašytoją Jurgą Ivanauskaitę, J.Ruolia pabrėžė, kad jie sirgo agresyviausio tipo vėžiu.

O ką siūlė kiti? J.Ivanauskaitė išbandė visas Tibeto gydytojų rekomendacijas. Tuomet jie sakė, kad J.Ivanauskaitė jau baigė programą, misiją šioje Žemėje ir perėjo į kitą lygmenį.

„Po chemijos, spinduliavimo labai svarbi programa, kuri sustatoma penkeriems metams. Gera imuninė veikla, detoksikuojamoji terapija, virškinimo, nervų sistemos sureguliavimas. Tinka ir pašarmintas vanduo, kuris išgaudo pavienes vėžines ląsteles. Tuomet įmanomas gyvenimas be vėžio", – apibendrino J.Ruolia.

www.technologijos.lt

Kauno darželiuose – daugiau dėmesio vaikų mitybai

Kauno darželiuose – daugiau dėmesio vaikų mitybai

Liepos 17d.

Kvalifikuoti specialistai, profesionalus bei vieningas požiūris ir centralizuotas dietistų veiklos koordinavimas. Tokie kertiniai principai diegiami Kauno priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Jau artimiausiame posėdyje Kauno savivaldybės tarybos nariai spręs dėl pokyčių, kurių...


Sostinėje pradės veikti analogų Lietuvoje neturinti mobili komanda – teiks psichosocialinę pagalbą

Sostinėje pradės veikti analogų Lietuvoje neturinti mobili komanda – teiks psichosocialinę pagalbą

Liepos 9d.

Vilniaus savivaldybė po kelių savaičių pradeda teikti unikalią ir analogų Lietuvoje neturinčią paslaugą – mobili specialistų komanda lankysis šeimose, susidūrusiose su psichologinėmis ar socialinėmis problemomis. Komandoje bus vaikų ir paauglių psichiatras gydytojas, medicinos psichologas...


Uodai: keliautojams ir ne tik

Uodai: keliautojams ir ne tik

Liepos 3d.

2017 m. buvo užfiksuota apie 219 mln. maliarijos atvejų 90 šalių. Pagal naujausią Pasaulio maliarijos ataskaitą vaikai iki 5 metų yra labiausiai pažeidžiama grupė, 2017 m. net 61% visų mirusių nuo maliarijos buvo vaikai. 2018 m. Lietuvoje buvo užregistruoti 8 įvežtiniai dengės karštligės, 6...


Ligonių kasos: vasarą reabilitacijos įstaigos nėra skirtos poilsiui

Ligonių kasos: vasarą reabilitacijos įstaigos nėra skirtos poilsiui

Liepos 1d.

Vasarą žymiai išauga sanatorinio ir reabilitacinio gydymo siuntimų. Gegužę - rugpjūtį, palyginti su kitais mėnesiais, ypač padidėja prašymų vaikų reabilitacijai – net iki keturių kartų. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad iš Privalomojo sveikatos...


Senjorai visą vasarą kviečiami dalyvauti nemokamose mankštose

Senjorai visą vasarą kviečiami dalyvauti nemokamose mankštose

Birželio 27d.

„Sveikas miestas“ kviečia senjorus vasarą leisti aktyviai ir dalyvauti nemokamose mankštose visą liepą ir rugpjūtį Fabijoniškių baseino sporto salėje.


Lietuva pirmauja Europoje pagal endoprotezavimo operacijų operatyvumą

Lietuva pirmauja Europoje pagal endoprotezavimo operacijų operatyvumą

Birželio 21d.

Lietuva turi kuo didžiuotis endoprotezavimo srityje. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistų teigimu, palyginus su kitomis Europos valstybėmis, Lietuvoje sąnarių keitimo operacijų eilių nėra, kai kitose šalyse gyventojai priversti laukti savo eilės...


Ar lietuviai turi savanorystės geną?

Ar lietuviai turi savanorystės geną?

Birželio 21d.

Nors dažnam atrodo, jog požiūris į savanorišką darbą Lietuvoje sparčiai keičiasi – valstybė palaiko savanorystę skatinančias programas, daugėja savanorišku darbu prisidėti kviečiančių organizacijų, didėja veiklų įvairovė, tačiau Vilmorus (2018, spalis) atlikti tyrimai rodo, jog savanorišką...


Ilgojo savaitgalio grėsmės: traumos buityje ir gamtoje, erkės bei apsinuodijimai

Ilgojo savaitgalio grėsmės: traumos buityje ir gamtoje, erkės bei apsinuodijimai

Birželio 20d.

Artėjant trijų poilsio dienų savaitgaliui draudikai ir sveikatos specialistai perspėja, kad nelaimingų atsitikimų skaičius ilgaisiais vasaros savaitgaliais, palyginus su šaltuoju metų laiku, išauga beveik trečdaliu. Sveikatos priežiūros specialistai pabrėžia, kad traumos dažniausiai nutinka...


Kraujasiurbiai vabzdžiai ne tik apkartina poilsį,  bet ir platina ligas

Kraujasiurbiai vabzdžiai ne tik apkartina poilsį, bet ir platina ligas

Birželio 20d.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medikai primena, kad poilsį gamtoje gali sugadinti vabzdžiai. Žmones puola ne tik uodai, bet ir kiti kraujasiurbiai. Kraujasiurbiai upiniai mašalai – agresyviai puola žmones ir gyvūnus, gali platinti įvairius patogenus. Būdingas intensyvus puolimas, kai...


Ligonių kasos: savivaldybės aktyviau prisideda prie dantų protezavimo eilių mažinimo

Ligonių kasos: savivaldybės aktyviau prisideda prie dantų protezavimo eilių mažinimo

Birželio 20d.

Kasmet vis daugiau Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių prisijungia prie savo teritorijos privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdraustų gyventojų dantų protezavimo finansavimo ir taip trumpina šių paslaugų laukimo eiles. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK)...


NAUJIENA: Traumatologinių ir neurologinių negalavimų kamuojamiems slaugos pacientams - intensyvi pagalba

NAUJIENA: Traumatologinių ir neurologinių negalavimų kamuojamiems slaugos pacientams - intensyvi pagalba

Birželio 19d.

Siekiant grąžinti judėjimo ir mobilumo galimybes slaugomiems pacientams, turintiems traumatologinių ir neurologinių negalavimų, ypač svarbu laiku suteikti būtiną pagalbą.


Daugėja peršalimo atvejų: ligą sukelti gali paprasčiausias kondicionierius

Daugėja peršalimo atvejų: ligą sukelti gali paprasčiausias kondicionierius

Birželio 19d.

Nors vasara ir peršalimas gali atrodyti kaip sunkiai suderinami dalykai, po itin karštų savaičių į vaistines plūsta vis daugiau rimtais peršalimo simptomais besiskundžiančių žmonių. Specialistai primena, kad per karščius peršalti ne ką sudėtingiau nei žiemą, o tam didžiausią įtaką daro didelė...


Svajonės pildosi: pagalbinio apvaisinimo būdu Lietuvoje jau gimė pusė tūkstančio naujagimių

Svajonės pildosi: pagalbinio apvaisinimo būdu Lietuvoje jau gimė pusė tūkstančio naujagimių

Birželio 19d.

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistų teigimu, šiuolaikinės medicinos pasiekimai įrodo, kad stebuklais tikėti verta. Praėjus vos dvejiems pagalbinio apvaisinimo kompensavimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis metams, pagalbinio...


Britai skelbia paskutinį kvietimą Lietuvos šeimos gydytojams emigruoti ir žada įspūdingas algas

Britai skelbia paskutinį kvietimą Lietuvos šeimos gydytojams emigruoti ir žada įspūdingas algas

Birželio 19d.

Šeimos gydytojų trūkumas Didžiojoje Britanijoje verčia šalį gręžtis į kitas Europos Sąjungos (ES) šalis: jose ieškoma 70-ies šeimos gydytojų, kurie galėtų užimti paskutines laisvas darbo vietas centro Midlandso regiono klinikose. Didžiosios Britanijos Nacionalinė sveikatos tarnybai (NHS) skelbia,...


Labdaros koncertas vardan onkologinių pacientų

Labdaros koncertas vardan onkologinių pacientų

Birželio 18d.

„Išsipildžiusios svajonės istorija“ – operos solistai Gražina Skinderytė–Kurnickienė (sopranas) ir Vytautas Kurnickas (tenoras) kviečia rugpjūčio 9 d. 19 val. Vilniuje, Mokytojų namų kiemelio Vasaros terasoje paklausyti romantiškos, aistringos, šviesios ir uždegančios...


Vykstantiems į Pietų Europą – įspėjimas dėl uodų platinamos ligos

Vykstantiems į Pietų Europą – įspėjimas dėl uodų platinamos ligos

Birželio 18d.

Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ELPKC) duomenimis, Islandijoje užregistruoti 3 čikungunijos atvejai asmenims, grįžusiems po atostogų Alikantėje (Ispanija). Ispanijos Valencijos regione bei kitose Pietų Europos šalyse yra aptinkama Aedes albopictus uodų, kurie esant tinkamoms...


Suirzę kenkėjai: kalta didžiulė kaitra

Suirzę kenkėjai: kalta didžiulė kaitra

Birželio 18d.

Lietuvą užplūdęs karštis didina vabzdžių judrumą, agresyvumą, o paspartėjęs jų vystymosi ciklas lemia populiacijos augimą. Pakilusi temperatūra verčia kenkėjus aktyviau ieškoti maisto ir vandens šaltinių, todėl pastaruoju metu kenkėjų kontrolės ekspertai „Dezinfa“ stebi skruzdžių,...


Kraujo vėžiu sergantys pacientai prašo kompensuoti inovatyvius vaistus: nesulaukę gydymo žmonės miršta

Kraujo vėžiu sergantys pacientai prašo kompensuoti inovatyvius vaistus: nesulaukę gydymo žmonės miršta

Birželio 18d.

2019 m. birželio 14 d. asociacija „Kraujas“ kreipėsi į LR Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį ir LR sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą, reikalaudama kuo greičiau kompensuoti inovatyvius vaistus daugine mieloma sergantiems pacientams.


Naujoji ligoninė – įgyvendinta pareiga Lietuvos žmonėms

Naujoji ligoninė – įgyvendinta pareiga Lietuvos žmonėms

Birželio 17d.

Pirmadienis, birželio 17 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Santaros klinikose apžiūrėjo baigiamą statyti Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninę.


20-ies metų skiepijimo pamokos: mažiau sergančių vaikų, sveikesnė visuomenė

20-ies metų skiepijimo pamokos: mažiau sergančių vaikų, sveikesnė visuomenė

Birželio 17d.

Lietuvoje lankėsi prof. Stephen I. Pelton (JAV), Bostono universiteto Medicinos ir visuomenės sveikatos mokyklos pediatrijos ir epidemiologijos profesorius, Bostono medicinos centro Vaikų infekcinių ligų padalinio direktorius. Viešėdamas Lietuvoje jis dalyvavo 4-ame Baltijos pediatrų kongrese ir...

Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9