Gruodžio 14d. Šeštadienis

Komentarai apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia, chemoterapija – genocidas?

Lapkričio 22d.
Komentarai apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia, chemoterapija – genocidas?

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą. Kaip šias sąmokslo teorijas vertina Lietuvos medikai?

Vėžys – tai grybelis

Teigiama, kad dar 1969 m. daktaras Richardas Day Pitsburge, garsių gydytojų auditorijoje, pareiškė, kad įmanoma išgydyti įvairių rūšių vėžį, bet ta informacija yra slepiama Rockefellerio fonde.

„Jei žmonės lėtai mirs nuo “vėžio ar dar nuo ko nors“, tai gali sulėtinti gyventojų prieaugio tempus", – apie neva artėjančią globalią visuomenės transformaciją perspėjo R.Day.

Kai kurių sąmokslo teorijų šalininkų nuomone, vyksta karas su žmogaus imunine sistema: pradedant pesticidais, herbicidais, baigiant vakcinacijomis, elektrognetinėmis ir mikrobangų technologijomis ir farmacijos preparatais.

Kai kurie gydytojai įsitikinę, kad vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes jis naikina ne tik vėžines, bet ir sveikas ląsteles, silpnina imuninę sistemą, kuri yra pagrindinis vėžio priešas.

Prieštaringai vertinamas gydytojas iš Italijos Tullio Simoncini mano, kad vėžys atsiranda dėl organizme vyraujančių grybelinių infekcijų. Vėžys – tai išvešėjęs grybelis Candida.

Pasak italo, tai – parazitinės prigimties mieliagrybis, gyvenantis net sveikų žmonių organizme: stiprus imunitetas Candida grybelį suvaldo, o jam nusilpus grybelis plinta po visą kūną ir sudaro piktybinius auglius.

Gydo natrio bikarbonatu?

„Chemoterapija, išskyrus kelias vėžio rūšis, taip pat ir radiacija, neefektyvi, sunaikina sveikas ląsteles ir patį žmogų. Imuninės sistemos likučiai nebesugeba suvaldyti Candida ląstelių. Grybelis pereina į kitus organus ir audinius. Vėžys išplinta po organizmą. Tie, kurie tarsi pasveiko po chirurginio įsikišimo ir chemoterapijos, gavo bombą su laikrodžio mechanizmu. Imunitetas suardytas", – neva teigia italas, kuris, būdamas onkologijos ir metabolinių pažeidimų srities specialistas, pasisakė prieš tradicinės medicinos intelektualinį konformizmą, tradicinius globalios vėžio epidemijos gydymo metodus.

Pasak italo, kuris neva nuo vėžio išgydė ne vieną žmogų, patikrinta pigi priemonė – natrio bikarbonatas, pagrindinė geriamosios sodos sudedamoji dalis.

T.Simoncini pacientai geria sodos tirpalą arba natrio bikarbonatas leidžiamas tiesiai į auglį prietaisu, primenančiu endoskopą. Gydytojas teigia, kad vėžiu sergančių žmonių organizme yra labai daug rūgščių, bet perspėja nemaišyti šio teiginio su skrandžio rūgštingumu, – jų žemas ph. Soda padeda atkurti organizmo šarmų ir rūgščių balansą. Vėžinės ląstelės žūva, nes jos neišgyvena šarminėje aplinkoje.

Žinoma, reikia keisti ir mitybą, ir atsisakyti žalingų papročių.

F.Taunytės nuomone, chemoterapija žlugdo

„Sergant vėžiu bet koks medžiagų apykaitos pakitimas yra gerai, bet vargu ar natrio bikarbonatas gali išgydyti nuo vėžio, – abejojo garsi 87 metų gydytoja, šešių knygų apie sveikatą autorė Filomena Taunytė. – Kai kurie apsišaukėliai viešai siūlo nesąmones. Pavyzdžiui, vienas ponas kraujo vėžį siūlo gydyti Atkinsono dieta,kurios laikantis galima valgyti neribotą kiekį turtingo baltymų maisto – mėsos, o atsisakoma daržovių, vaisių."

F.Taunytė tikina, kad chemoterapija išties žlugdo imuninę sistemą. Juolab apmaudu, kad žmonės chemoterapijai išleidžia labai daug pinigų, neretai tam atiduoda paskutinius centus. Gydytoja primena, kad prostitucijos, farmacijos verslai – pelningiausi pasaulyje.

Medikė prisiminė nuo vėžio mirusį charizmatiškąjį dainininką ir aktorių Vytautą Kernagį: „Vilniaus medikų konsiliumas nepatarė Vytautui taikyti chemoterapijos, bet jis nulėkė į Klaipėdą. Tas gydymas sutrumpino jam gyvenimą bent dvejais trejais metais.“

Kaip pavyzdį F.Taunytė mini ir Prezidentą Algirdą Brazauską, kuriam, moters žiniomis, Izraelio medikai nepatarė taikyti chemoterapijos.

„Yra stebuklų, kai chemoterapija išgydo kai kurias vėžio rūšis, bet tie atvejai reti, – tikina F.Taunytė. – Daug dažniau chemoterapija pakenkia, o toks gydymas kainuoja labai daug. Ir ne vienas žmogus be chemoterapijos išgyventų bent kelerius metus ilgiau. Juk tai – pasipelnymo šaltinis. Yra protingų, visko mačiusių medikų, kurie supranta, kas vyksta pasaulyje."

F.Taunytė prieš kelerius metus skaitė paskaitą Vilniaus universiteto Onkologijos institute. Medikai, sakė moteris, nelabai ja tikėjo, bet po paskaitos kai kurios medicinos seserys ir gydytojai jai prasitarė apie kai kuriuos viešai neskelbiamus dalykus.

Pasak F.Taunytės, vienas iš vėžio gydymo metodų yra ilgas badavimas. Organizmas sugeba suvirškinti vėžines ląsteles ir nežlugdo imuninės sistemos. Žinoma, tai žmogui ištverti yra labai sunku.
Kodėl tarpsta šarlatanai

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Pulmonologijos ir imunologijos klinikos vadovas profesorius Raimondas Sakalauskas kategoriškai paneigė sąmokslo teorijas.

„Yra labai nedaug medicinos sričių, kur būtų toks didelis mokslo įdirbis kaip onkologijoje. Yra netgi mokslas – onkogenetika“, – pradėjo pokalbį profesorius R.Sakalauskas, aiškindamas, kad vėžinės ląstelės – genetinis defektas, kai normali ląstelė praranda savo ypatybes, įgyja nekontroliuojamai augančios ląstelės bruožus ir tampa parazitu.

Garsus medikas mano: onkologija dar nepasiekė tokio lygio, kad žmonėms suteiktų maksimalios vilties. Būtent todėl veikia šarlatanai, užkalbėtojai, šamanai, kyla įvairios piramidės.

„Italo logika ir absurdiški gydymo metodai – iš tos pačios serijos, – teigė R.Sakalauskas, o išgirdęs apie vėžio gydymą natrio bikarbonatu, nusijuokė: – Nesąmonė. Kadaise soda gydydavo burnos mieliagrybį.“

Profesorius R.Sakalauskas kategoriškai nesutiko su teiginiu, kad chemoterapija nepadeda. Pridūrė, kad vėžį gydo ir naujoji biologinė terapija.

Chemoterapija yra vaistas-nuodas, kuris stipriai veikia smarkiai besidauginančias vėžines ląsteles.

„Svarbu, kiek su tuo stipriu nuodu pavyks nužudyti vėžinių ląstelių ir koks bus toksinis poveikis sveikiems audiniams, – kuo paprasčiau stengėsi išaiškinti R.Sakalauskas. – Skirtingos vėžio formos skirtingai reaguoja į vaistus. Yra navikų rūšių, kuriuos chemoterapija veikia labai efektyviai. Viena jų – krūties vėžys. Kai kurioms kitoms vėžio rūšims ji netaikoma, o jei taikoma, daro toksinį poveikį."

Naujosios biologinės terapijos kryptis – poveikis į vėžinėms ląstelėms būdingą mutaciją. Įvairios sąmokslo teorijos, da vinči kodai išprovokuoja visuomenės dėmesį ir suteikia šansą pasipelnyti. Tai sakydamas profesorius R.Sakalauskas pajuokavo, kad bloga reklama geriau nei jokios.

„Normalus gydytojas niekada neskiria sudėtingų, kombinuotų vaistų, kai galima skirti pigius ir paprastus, – sąmokslininkų teiginius, kad kažkoks klanas iš žmonių ligų siekia uždirbti pinigų, atrėmė R.Sakalauskas. – Beje, kažkodėl niekas iš tų sąmokslininkų nepamini, kiek infekcinių ligų išgydoma paprastais vaistais, kiek daug laiko ir jėgų tyrimams atiduoda mokslininkai, kiek naujovėms išleidžiama pinigų. Taigi kai kurie vaistai negali kainuoti kaip paprastas sūris ar aspirinas."
Vakarų ir Rytų medicina

Kategoriškai sąmokslininkus pasmerkė ir Vilniaus universiteto Onkologijos instituto profesorius fitoterapeutas Juozas Ruolia.

„Jei tie žmonės – medikai ar biologai, keista, kad jie nematė milijardų vėžio ląstelių, kurios suformuoja kitokius audinius?" – stebėjosi J.Ruolia.

Lankęsis Tailando, Vietnamo, Egipto, Kambodžos liaudies medicinos centruose, kur rengiami specialistai, J.Ruolia niekur nematė, kad vėžys būtų išgydomas tik adatų terapija ar žolėmis.

„Komunistai teroristai išbraukė iš vadovėlių biomediciną, tačiau ir Rytų medikai, ir Vakarų, naudoja chemoterapiją, spinduliavimą. Žinoma, tai reikia derinti su biomedicina. Tam, kad vėžys nepradėtų vystytis ar nepasikartotų, labai tinka augalinės kilmės medžiagos", – sakė ligonių mylimas fitoterapeutas J.Ruolia.
Kai kurios šių medžiagų prilimpa prie vėžio ląstelių receptorių, kaip ir cheminės medžiagos, ir padaro jas atpažįstamas imunitetui. Šis jas doroja. Bet nužudyti pakitusias, tapusias agresyvias, kad išliktų, vėžines ląsteles vien tik augalų medžiagos, žiemiai, ugniažolės praktiškai negali. Selenas pastebi net mutacijas, kad tai – piktybinė ląstelė.

Prekiautojų melai

„Taip, chemoterapija padaro žalos, bet ji pataisoma, o vėžys nukenčia labiau nei sveikosios ląstelės, – neabejojo J.Ruolia. – Būčiau nesveikas, jei kaip medikas biologas sakyčiau neteisybę ir klaidinčiau žmones, kad spinduliavimas ar chemoterapija nepadeda. Ir per tą mėnesį kitą, kol abejojama, klaidinama, antros stadijos vėžys išplinta ir virsta ketvirtos. Beje, spinduliavimas ir chemoterapija prasiskverbia pro imuninės sistemos žiedus, kurie apsupa vėžinius telkinius žmogaus organizme. Visos vėžinės ląstelės turi šešis kartus daugiau vandens nei sveikos, o spinduliai, praeidami pro gausų vandens telkinį, beveik viską paverčia vandenilio peroksidu, kuris susprogdina tą vėžinę ląstelę."

Dešimt metų klaidžiojęs „autoritetų" brūzgynuose, fitoterapeutas perspėja netikėti prekiautojų pasakomis apie atseit stebuklingas žoleles.

„Daigintų grūdų sultys išgydo vėžį? Tai – melas. Prekiautojai gal nemato pas mane apsilankančių mirštančių žmonių, netgi mokslininkų, kurie litrais gėrė tas sultis, valgė grūdus ir vis tiek iškeliavo į amžinybę. Tai, kad šios sultys veikia imunitetą, dar turi įrodyti moksliniai tyrimai", – piktinosi J.Ruolia.

Pasiteiravus apie italo T.Simoncini neva taikomą vėžio gydymo metodą natrio bikarbonatu, J.Ruolia teigė, kad viena yra tyrimai mėgintuvėlyje, antra – su pelėmis, trečia – su žiurkėmis, o ketvirta – su žmonėmis.
Žmogus – multi-maksi milijardų ląstelių sistema, jis turi savo elektrinę, biofizinę, biocheminę sistemą ir tie procesai, kurie vyksta žiurkėje, ne visada vyksta žmoguje.

„Tiesa, pašarminus organizmą, kraują, šlapimą, kad ph siektų 6–6,5 – sveikintinas dalykas, – apie italo taikomą gydymą natrio bikarbonatu kalbėjo J.Ruolia. – Nuo to ne tik vėžys neatsiranda, bet ir neįvyksta insultai, infarktai, neprogramuoti krešėjimai. Vyksta teigiami savireguliacijos procesai. Bet tai tik vienas teiginys iš visumos ir labai klaidinga teigti, kad tai gydo vėžį."

Badavimas? J.Ruolia kategoriškas: „Nekvailiokite! Tai – tik dar labiau alina organizmą. Teigti, kad kažkas suvirškinama nevirškinamajame trakte – nusikaltimas!“

Gyvenimas be vėžio

24 metus onkologijos srityje dirbantis žinomas specialistas J.Ruolia įsitikinęs, kad vėžys turi būti gydomas sujungus chemoterapiją, spinduliavimą ir natūralią mediciną.

Su Tibeto medikais vienuoliais bendravęs fitoterapeutas teigia, kad ir jie kai kuriais atvejais pritaria chemoterapijai.

Tiesa, Azijoje žmonės rečiau serga vėžiu, nes ten – kitas gyvenimo būdas, žmonės valgo mažiau mėsos ir daugiau daržovių, vaisių.

Prakalbęs apie tuos, kurių tarp mūsų nebėra – V.Kernagį, rašytoją Jurgą Ivanauskaitę, J.Ruolia pabrėžė, kad jie sirgo agresyviausio tipo vėžiu.

O ką siūlė kiti? J.Ivanauskaitė išbandė visas Tibeto gydytojų rekomendacijas. Tuomet jie sakė, kad J.Ivanauskaitė jau baigė programą, misiją šioje Žemėje ir perėjo į kitą lygmenį.

„Po chemijos, spinduliavimo labai svarbi programa, kuri sustatoma penkeriems metams. Gera imuninė veikla, detoksikuojamoji terapija, virškinimo, nervų sistemos sureguliavimas. Tinka ir pašarmintas vanduo, kuris išgaudo pavienes vėžines ląsteles. Tuomet įmanomas gyvenimas be vėžio", – apibendrino J.Ruolia.

www.technologijos.lt

Užsikrėtusiųjų ŽIV gynėjai siekia sutrumpinti ligonių kelią pas infektologą

Užsikrėtusiųjų ŽIV gynėjai siekia sutrumpinti ligonių kelią pas infektologą

Lapkričio 29d.

Pasaulinės AIDS dienos, kurią minėsime gruodžio 1-ąją, išvakarėse į sostinės gatves išriedėjo troleibusai su užrašais „Išsitirk dėl ŽIV nemokamai ir anonimiškai“. Apie tai gyventojams primena ŽIV ir AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų asociacija „Demetra”.


Negelbsti net Kalėdos: Lietuvos gyventojai labiausiai nemėgsta žiemos

Negelbsti net Kalėdos: Lietuvos gyventojai labiausiai nemėgsta žiemos

Lapkričio 29d.

Net ir didžiausios metų šventės negelbsti žiemos nuo nemylimiausio sezono titulo. Daugiausiai, arba 43 proc. šalies gyventojų įvardija, kad būtent žiema yra nemėgstamiausias jų metų laikas. Šį tyrimą inicijavę draudikai konstatuoja, kad tokiam vertinimui neturi įtakos sveikatos sutrikimų ar kitų...


Kaip atsilaikyti ligų sezono metu: vaistininkė pataria išbandyti „Džeimso Bondo“ dušą

Kaip atsilaikyti ligų sezono metu: vaistininkė pataria išbandyti „Džeimso Bondo“ dušą

Lapkričio 29d.

Termometro stulpeliui svyruojant tarp teigiamos ir neigiamos temperatūros, sveikatos priežiūros specialistai atkreipia dėmesį, kad nulinė oro temperatūra yra puiki terpė ligų sukėlėjams plisti. Į kovą su virusais ir bakterijomis pasitelkiant įvairias imuninės sistemos apsaugos ir grūdinimosi...


Daugiau dėmesio senjorų mitybai: Lietuvoje bus pristatyta atskira produktų linija

Daugiau dėmesio senjorų mitybai: Lietuvoje bus pristatyta atskira produktų linija

Lapkričio 29d.

Šį rudenį atrinkta grupė Lietuvos senjorų, kuruojamų Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkų, dalyvauja „EIT Food“ – Europos inovacijų ir technologijų instituto „Vartotojų įtraukimo laboratorijos“ projekte. Juo siekiama sujungti vartotojus su verslo...


Ciberžolė - aukso vertės prieskonis

Ciberžolė - aukso vertės prieskonis

Lapkričio 27d.

Turbūt tikrai esate girdėję apie ryškiai geltonos spalvos prieskonį - ciberžolę. Galbūt net turite šio prieskonio pakelį savo virtuvėje? Ciberžolė be galo aromatinga, patiekalams suteikiant ypatingą skonį ir spalvą. Natūralių žolinių produktų įmonės „Žalioji dėžutė“ įkūrėja Agnė...


Kauno medikai atliko dar vieną eksperimentą: sustojus širdžiai pasveikimo tikimybė gali siekti ir 80 proc.

Kauno medikai atliko dar vieną eksperimentą: sustojus širdžiai pasveikimo tikimybė gali siekti ir 80 proc.

Lapkričio 27d.

Jei šalia jūsų susmunka žmogus, ištiktas staigios mirties, o aplinkiniai iškart kviečia greitąją medicinos pagalbą, pradeda krūtinės paspaudimus, panaudoja defibriliatorių, greičiausiai nelaimės ištiktasis ne tik išgyvens, bet ir pats galės padėkoti savo gelbėtojams


Baltijos šalių tyrimas parodė, kas sulaiko nuo kaupimo pensijai: informacijos užtenka tik kas dešimtam

Baltijos šalių tyrimas parodė, kas sulaiko nuo kaupimo pensijai: informacijos užtenka tik kas dešimtam

Lapkričio 27d.

Dvigubai daugiau lietuvių papildomai nesirūpina oria senatve, palyginti su Latvijos ir Estijos gyventojais. Kodėl gyventojai nedalyvauja pensijų kaupimo programose, o kurios priežastys labiausiai skatina taupyti?


Kuo klientams svarbi naktinė vaistinė?

Kuo klientams svarbi naktinė vaistinė?

Lapkričio 26d.

Po tris savaites trukusios rekonstrukcijos šiandien duris vėl atvėrė visą parą Ukmergės g. 282 dirbanti „Eurovaistinė“. Tai viena iš trijų sostinėje visą parą veikiančių vaistinių


Gydytoja įspėja: vaikų kambaryje slypi pavojai, kurie gali sukelti ligas

Gydytoja įspėja: vaikų kambaryje slypi pavojai, kurie gali sukelti ligas

Lapkričio 26d.

Prasidėjus šildymo sezonui, vis dažniau tėvams tenka skubėti su vaikais į polikliniką, nes apsiginti nuo varginančių peršalimo ligų tampa vis sudėtingiau. Vaikų imunitetas silpsta ir yra kur kas lengviau paveikiamas virusų nei suaugusiųjų, todėl labai svarbu ne tik apsaugoti vaiką lauke, bet ir...


Kalėdų stebuklo laukiantis Bernardas: meduolių spalvinti ateina tik geri žmonės

Kalėdų stebuklo laukiantis Bernardas: meduolių spalvinti ateina tik geri žmonės

Lapkričio 26d.

Lapkričio 30-ąją, šeštadienį, per Lietuvą nusiris tradicinė Spalvoto meduolio diena, į prieskoniais kvepiančias kepyklėles pakviesianti visus žiemos švenčių džiaugsmui neabejingus žmones. Spalvindami imbierinius meduolius, dalyviai turės progos pabendrauti su savanoriais – vaikais iš globos...


Žmogų su „tamsesne“ praeitimi į darbą priimtų tik kas penktas

Žmogų su „tamsesne“ praeitimi į darbą priimtų tik kas penktas

Lapkričio 26d.

Buvusių kalinių, globos namų auklėtinių, alkoholio ar narkotikų priklausomybę turėjusių žmonių praeitis darbo rinkoje vertinama svarbiau už jo kompetencijas, rodo „Spinter tyrimų“ atlikta reprezentatyvi apklausa. Jos duomenimis, būdami darbdaviais tik 17 proc. šalies gyventojų be...


Šių laikų epidemija – trumparegystė: 10 ženklų, kad jums reikia pasitikrinti regėjimą

Šių laikų epidemija – trumparegystė: 10 ženklų, kad jums reikia pasitikrinti regėjimą

Lapkričio 26d.

Mokslininkai prognozuoja, kad iki 2050 m. kone 5 milijardai pasaulio gyventojų bus trumparegiai, ir beveik 1 mlrd. iš jų šis sutrikimas pasireikš sunkia forma*. Gydytojų teigimu, masinis trumparegystės plitimas gali būti vadinamas epidemija. Tačiau laiku pastebėjus, šios ligos vystymąsi galima...


Ką gali sukelti omega-3 rūgšties trūkumas?

Ką gali sukelti omega-3 rūgšties trūkumas?

Lapkričio 26d.

Japonai yra vieni iš ilgiausiai gyvenančių ir mažiausiai širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pasaulio gyventojų. Nustatyta, kad pagrindinę jų valgiaraščio dalį sudaro žuvis ir jūros gėrybės. Jūros produktuose yra gausu vertingų omega-3 riebalų rūgščių, kurių sudėtyje esančios EPR ir DHR...


Viskas apie vitaminus ir mineralus: kodėl per didelės dozės gali būti žalingos

Viskas apie vitaminus ir mineralus: kodėl per didelės dozės gali būti žalingos

Lapkričio 22d.

Imuniteto stiprinimą ir apsaugą nuo peršalimo ligų šiandien nemaža dalis šalies gyventojų vis dar sieja su stebuklingą poveikį žadančiais preparatais. Tačiau sveikatos specialistai atkreipia dėmesį ir į kitą problemą – neatsakingą vitaminų ir mineralų vartojimą: per didelės ar nesuderintos...


Talentingieji dislektikai, arba Kitoks pasaulis pagal Žilviną

Talentingieji dislektikai, arba Kitoks pasaulis pagal Žilviną

Lapkričio 22d.

„Visą savo vaikystę ir mokyklinius metus jaučiau, kad kitiems tokie dalykai kaip rašymas ar skaitymas sekasi geriau, paprasčiau. Buvau kitoks, bet man tada atrodė, kad taip ir turi būti“, – sako aktorius Žilvinas Ramanauskas, pusiau rimtai, pusiau juokais savo ydas vadinantis...


Miego sekimas – ar tai pagerins mūsų poilsio kokybę?

Miego sekimas – ar tai pagerins mūsų poilsio kokybę?

Lapkričio 22d.

Šiandien išmaniosios technologijos yra neatsiejama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Jų pagalba galime stebėti ne tik fizinius savo duomenis, bet ir elgseną ar emocinę savijautą. Galime pamatuoti savo pulsą, streso lygį, per treniruotę sudegintų kalorijų skaičių ar net gauti asmeninės mitybos...


3 mitai, kuriais žmonės vadovaujasi drėkindami ir valydami namų orą

3 mitai, kuriais žmonės vadovaujasi drėkindami ir valydami namų orą

Lapkričio 21d.

Sausas ir užterštas oras patalpose – viena iš pagrindinių priežasčių dėl kurių paūmėja alergijos, o šaltuoju sezono metu – plinta virusai ir bakterijos. Deja, labai maža dalis žmonių žino, kaip tinkamai spręsti šią problemą. Remiantis Baltijos šalyse atliktu tyrimu*net 50 proc....


Šaltojo sezono hitas – mandarinai: palankūs sveikatai ir universalūs virtuvėje

Šaltojo sezono hitas – mandarinai: palankūs sveikatai ir universalūs virtuvėje

Lapkričio 21d.

Ryškūs, skanūs, mėgstami tiek vaikų, tiek suaugusiųjų mandarinai, pasirodo, gali būti ir puikus sveikatos šaltinis vėsesnio sezono metu. Kol mitybos specialistai ragina šiuos vaisius įtraukti į meniu dėl juose esančių vitaminų ir gerųjų savybių, patyrusios šeimininkės mandarinų bumo laukia ir dėl...


Kodėl vaikai vemia dažniau?

Kodėl vaikai vemia dažniau?

Lapkričio 21d.

Pykinimas ir vėmimas – dažnai pasitaikantis simptomas vaikams, o suaugusieji vemia, palyginti, rečiau. „Eurovaistinės“ vaistininkė Regina Molotkova sako, kad dažniausiai vaikų vėmimas praeina negydant, tačiau konsultacijos su specialistais svarbios visais atvejais.


Nerimą dėl ŽIV išsklaido greitas, nemokamas ir anonimiškas testas

Nerimą dėl ŽIV išsklaido greitas, nemokamas ir anonimiškas testas

Lapkričio 21d.

Ateik! Išsitirk! Sužinok! Atlik testą ir įsitikink, kad tau nėra ko nerimauti. Taip apie galimybę anonimiškai ir nemokamai išsitirti dėl ŽIV skelbia asociacija „Demetra“, besirūpinanti ŽIV plitimo mažinimu Lietuvoje.

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9